600TL VDSL modem önerisi

Stabilite istersen keenetic almanızı öneririm. Uygulamasını indirirerek aktif hale getiriyorsunuz sonrası yazılım güncellemesini kendiniz ayarlayabilirsiniz yani tak-unut modemi parasının hakkını veriyor.

VR600 eski modemimdir, kesinlikle o paraya değmez. Şu anda ise keenetic extra DSL kullanıyorum. Extra DSL her konuda çok daha üstün. Sadece gigabit port yok ki bu durum %99 kullanıcı için bir şey ifade etmiyor. Normal kullanıcı sadece interneti kullanıyor çünkü, Ethernet ile dosya aktarımı yapmıyor, dolayısıyla da fe fazlasıyla yetiyor sadece internet için.

Sadece yazılım ve stabilliği yeter ya. Altyapıda sorun yoksa arayıp şikayette bulunmazlar. Piyasadaki tak-unut, en stabil modem şu anda. Bunu piyasadaki çoğu modemi kullanmış biri olarak yazıyorum.

Keenetic modemin tak-unut bir modem olduğunu düşünmüyorum. Türk ve Rus forumlar dışında hemen hemen hiçbir yerde karşıma çıkmayan bir marka. 27 Ocak'tan beri keenetic extra DSL kullanıyorum bugün iade ettim. İade ettiğim için farklı bir modem alacağım. Aldığım günden beri devamlı bir turuncu ışık IP almama bağlantı düşme sorunu yaşadım her türlü ayarı denedim keenetic destekten bağlandılar baktılar kendileri birkaç ayar yaptılar 3.6.2 ve 3.6.3 güncellemelerini denedik çözüm olmadı. Kullanmakta olduğum ASUS DSL N16 modemin daha stabil olduğunu düşünüyorum. Ve boyasında bozulmalar olmaya başladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı