600TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
550-600
O zaman HS 35 alacağım sanırım konuya başka bir cevap gelmezse. Peki profosyonel bir oyuncu olmayan ben bu pahalı kulaklıklar ile HS35 arasındaki farkı anlar mıyım?
Orasını ben de bilemeyeceğim çünkü bayağıdır üst seviye kulaklık kullanamadım en son Arctis 7 wireless kullanıyordum kardeşim sağolsun bozuldu. :( Ben HS35'e geçince rahatsız olmadım ama tabii ki de fark var.

Orasını ben de bilemeyeceğim çünkü bayağıdır üst seviye kulaklık kullanamadım en son Arctis 7 wireless kullanıyordum kardeşim sağolsun bozuldu. :( Ben HS35'e geçince rahatsız olmadım ama tabii ki de fark var.
Çok fark var mı dağlar kadar? Malzeme kalitesi dışında.
Çok fark var mı dağlar kadar? Malzeme kalitesi dışında.
Hocam like atmışsınız bu var mı demek?

Yani ses kalitesi farkını ilk başlarda hissettim ama şu an öyle bir sıkıntım yok kulaklığı değiştireli uzun süre olduğu için çok bir şey diyemiyorum maalesef.
Tamam hocam. Peki siz en son 6800XT'de mi yoksa 3080'de mi karar kıldınız? Stok sorunu hala düzelmememiş. RTX 3060Ti alacaktım ben de Almanya'dan 2 katı fiyatlar ''MSRP''nin.
Tamam hocam. Peki siz en son 6800XT'de mi yoksa 3080'de mi karar kıldınız? Stok sorunu hala düzelmememiş. RTX 3060Ti alacaktım ben de Almanya'dan 2 katı fiyatlar ''MSRP''nin.
Ben olsam 3080 alırsım. Daha driver sorunları çözüldü mü belli değil. 6800XT'nin RT performansı o kadar iyi değil. DLSS ve RRTX voice gibi özellikler 3080'i cazip kılıyor.

6800XT'de karar kıldım ama dediğiniz gibi stok sorunu hala düzelmedi. Bekliyorum hala. Şu stoklar düzelse alacağım akrabam da yakın zamanda Almanya'dan gelecek inşAllah o gelmeden stoklar düzelir. 3080'i de hala düşünüyorum ama 750 Euro üstü olursa alamam arada fiyat farkı az olursa 3080'de bakarım aklıma yatan modeli alırım.

Son düzenleme:
6800XT'de karar kıldım ama dediğiniz gibi stok sorunu hala düzelmedi. Bekliyorum hala. Şu stoklar düzelse alacağım akrabam da yakın zamanda Almanya'dan gelecek inşAllah o gelmeden stoklar düzelir. 3080'i de hala düşünüyorum ama 750 Euro üstü olursa alamam arada fiyat farkı az olursa 3080'de bakarım aklıma yatan modeli alırım.
Hocam bence Technopat Global kanalına bir bakın. Orada 6800XT vs 3080 in RT diye bir video var. Ona bakın ve kararınızı verin.
Bu arada hala önerilerinizi bekliyorum 600 TL'ye kadar.

Technopat Global kanalının olduğunu öğrenmem güzel oldu. Bakacağım videoya ama RT perfomansı benim için çok önemli değil açıkçası. Ama yakın fiyat olursa bakarım.
Yani DLSS teknolojisi de çok iyi. Nvidia yapay zeka ve işlevsellik konusnda 1-0 önde. Her ne kadar ham performans 6800XT'nin biraz daha iyi olsa da DLSS ile o fark kapanır,hatta Nvidia alır.Ama tabii siz bilirsiniz. Hele de işlemciniz de AMD is Smart Acsess Memory ile de kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı