600TL'ye Kadar Oyun Kulaklığı Önerisi

@SkyGTR bende böyle bir konu açmıştım. HM751 ile Arctis 5 2019 sürümü arasında kaldım. Yılbaşında sipariş edeceğim sanırım 2019 sürümünü. Şuan 650 tl.

Kulaklıklarda Razer'ı pek tercih eden görmedim. Gördüklerimde Razer'dan ses olarak pek memnun değildi. Tekrar bi araştıracağım. Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Oval Kulaklık modeli mi?
Yani razer mikrofon ve ses olarak top seviyede hyperx 2 nin falan o parayı hakettiğini düşünmüyorum söylediğim oval olan evet strixinde sesi hiç fena değil malzeme kalitesi bi tık geride ama wireless

Yani razer mikrofon ve ses olarak top seviyede hyperx 2 nin falan o parayı hakettiğini düşünmüyorum söylediğim oval olan evet strixinde sesi hiç fena değil malzeme kalitesi bi tık geride ama wireless

Wireless almayı düşünmüyorum. Benim için bir artısı yok

Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Oval Kulaklık
SteelSeries Arctis 5 2019 Edition
Kingston HyperX Cloud II 7.1
Cooler Master MasterPulse MH750
Logitech G433 7.1

Şu an bunlar arasında kararsızım.

Hocam Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Oval Kulaklık aldım. QPBilişim'den gittigidiyor.com üzerinden 562TL'ye

Son düzenleme:
@SkyGTR ben şuan kraken 7.1 v1 kullanıyorum. memnun değilim kulağımı çok sıkıyor. bende cloud 2 düşündüm öneren ve memnun kalan çok ama arctis 5 de karar kıldım. Biraz da şekil olması lazım kulaklığın razerden sonra basit tasarım olmuyor :)

@SkyGTR ben şuan kraken 7.1 v1 kullanıyorum. memnun değilim kulağımı çok sıkıyor. bende cloud 2 düşündüm öneren ve memnun kalan çok ama arctis 5 de karar kıldım. Biraz da şekil olması lazım kulaklığın razerden sonra basit tasarım olmuyor :)

650TL'den aşağı denk gelmedi 2019 Edition modeli o yüzden onu almaktan vazgeçtim. Umarım memnun kalırım Razer'dan :) Geldikten sonra kullanım durumunu paylaşırım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı