600TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

@kirknewsted alacağım en iyisi Sennheiser GSP 300 olurdu büyük ihtimal ama görüntüsü cok kötü napayım görüntüde önemli şimdi bir Arctis değil
Orası öyle kulaklık olsam beyaz Arctis 5 ile evlenirdim çok güzel bir görüntüsü var ama bütçeni aşıyor.
Cloud Stinger'a ne dersin?
Kullandığınızdan memnun musunuz peki?

Ses kasamadığım icin değiştirmek istiyorum genel olarka F/P olan bir kulaklık 2 senedir kullanıyorum yeni sistem alınca komple değiştirmek istiyor insan :)
@kirknewsted arctis 5 i bekleyim ben en iyisi :) yoksa bu konu uzar gider yardımların icin sağol gönül isterki Alpha S almak ama daha :) arctis 5 alamıyorum

Kablosuzda illaki gecikme olur diye düşünüyorum. Mikrofonu da hoşuma gitmedi HS70'in. Galiba Razer bize come on diyor :D.

Corsair HS70'i 3 hafta önce İtopya'dan 500 TL'ye almıştım, hiçbir ses gecikmesi söz konusu değil. Mikrofonu ise Discord üzerinden arkadaşlarımdan olumlu tepki aldım, mikrofonu çok beğenildi yani sohbet için gayet yeterli mikrofon. Şimdi ise 600 TL'ye satılıyor, tavsiye ederim, bu bütçe için en iyi kablosuz ses kartlı oyuncu kulaklığı diyebilirim.

Reis 500TL aldıysan ben 600TL'ye almam 500TL düşmesini beklerim :) ama tesekkürler.

Ben de 500 TL iken gördüm maalesef param yoktu şu an 599 kaçırmayın derim. Uzun süredir o fiyat bandında bir kulaklık arayışındaydım tekrar indiğini gördüm bu akşam sipariş verdim. Kablosuz olması çok cezbetti zaten arkadaş'ta bahsetmiş ses gecikmesi yok diye öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı