600W 80+ PSU önerisi

O kasayı önermem. Sebep ;
Onun yerine bu ikiliyi alabilirsin
720TL'ye denk olsun diye koydum o kasayı yoksa koymazdım :)

720TL'ye denk olsun diye koydum o kasayı yoksa koymazdım :)
Onun yerine Zalman N2'de koyabilirdiniz. Malzeme kalitesi ve hava akışı o kasanın kat kat üstünde olacaktır.
Eğer RGB olsun diyorsanız en azından Dark X-Force olabilirdi. O kasayı önermem.
720 TL'ye denk gelsin diye dandik bir kasa önermek bana pek mantıklı gelmedi. Yanlış anlamayın. Sadece demeye çalıştığım şey o fiyata daha iyi kasalar var.

Bu arada konu sahibi pek bir bilgi vermemiş. @hurafeistans829 , tam olarak bütçeniz ne kadar?
RGB istiyor musunuz? Sistem belirtir misiniz?

Son düzenleme:
Onun yerine bu ikiliyi alabilirsin
Bunlara FSP'yide ekleyebiliriz.
Şöyle bir şey topladım, nasıl sizce?
Onun yerine Zalman N2'de koyabilirdiniz. Malzeme kalitesi ve hava akışı o kasanın kat kat üstünde olacaktır.
Eğer RGB olsun diyorsanız en azından Dark X-Force olabilirdi. O kasayı önermem.
720 TL'ye denk gelsin diye dandik bir kasa önermek bana pek mantıklı gelmedi. Yanlış anlamayın. Sadece demeye çalıştığım şey o fiyata daha iyi kasalar var.

Bu arada konu sahibi pek bir bilgi vermemiş. @hurafeistans829 , tam olarak bütçeniz ne kadar?
RGB istiyor musunuz? Sistem belirtir misiniz?
Kasa+PSU ortalama 700₺ o gösterdiğiniz kasa Hepsibuarada da var sizce hangi kasayı almalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200715_121741_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20200715_121741_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    157 KB · Görüntüleme: 36
Hepsini aynı yerden almak istiyorum yeni bi konu açıcam beğendiğim kasaları
Benim size önerim bu kasa. Bu fiyata rakibi olduğunu sanmıyorum. Hava akışı ve malzeme kalitesi çok iyi. Eğer RGB takıntınız yoksa kesinlikle bunu alın.
Bundan sonra PSU'ya yüksek bir bütçe kalıyor. Bu çok iyi bir bütçe demek. PSU olarak ise önerim bu olacaktır ;
İkisinide aynı siteden istemişsiniz. O yüzden böyle bir seçim yaptım. Toplam 663 TL tutuyor. Bütçenizin altında kalıyor. Kalan bütçe ile ne yapacağınız size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı