600W PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
300-400
Birader ne gergin dengesiz adamsın ya. Saçma sapan psular atıyorsun 300 watt çekecek sisteme 600 watt psu önerin diyorsun burda insanlar sana yardımcı olmaya çalışınca sağa sola atar yapıyorsun git kendin ne alıyorsan al şuna yardımcı falan da olmayın ya
Olma kardeşim olma ben sana önerini soruyorum kullandığın psu üzerinden bu güzel şöyle güzel böyle güzel diye söyleyin (önerinin anlamı budur) diyiyorum yardımcı olmayacaksan gidebilirsin başka şahısalara yardım et. Adı üzerinde öneri kavga etmek gibi derdim yok edebini düzelt vs diyenler ben böyle konuşmayı, yazmayı seviyorum beğenemiyorsan yorumda yazma öneride de bulunma.

Birader ne gergin dengesiz adamsın ya. Saçma sapan psular atıyorsun 300 watt çekecek sisteme 600 watt psu önerin diyorsun burda insanlar sana yardımcı olmaya çalışınca sağa sola atar yapıyorsun git kendin ne alıyorsan al şuna yardımcı falan da olmayın ya
Yalnız en az 500W lazım bu sisteme, ekran kartı yük altında 200+W çekiyor. İşlemci de 65-75 arası. AMD zaten 600W öneriyor zaten. EDIT: Mantıken 550-600W olması lazım düzelttim.

Bütçe 350 civarı diyorsan iyi bir şey bulunmaz PSU önemli parça elinden en azından 500 550 TL çıkarıp iyi bir marka al insanlar size keyfinden 150 TL daha koy demiyor burada ki +150 TL sizin sisteminizi koruyacak bir para Gametech olsun Gamepower olsun bunlar gerçekten 5 para etmez Gamepower PSU kullanmış biri olarak söylüyorum ben bir hata edip almıştım psudan 30 ayrı ses geliyordu hemen iade ettim .Onun için arkadaşların önerdiği psular önemli nitelikte.

Sharkoon buldum trendyol da inceliyorum şimdi fiyatta güzel. Herkese önerisi için teşekkürler kalbini kırdıklarım varsa özür macunla kapatmak isterim. :)

Sharkoon buldum Trendyol da inceliyorum şimdi fiyatta güzel. Herkese önerisi için teşekkürler kalbini kırdıklarım varsa özür macunla kapatmak isterim. :)

Kendiniz bulma isteğiniz varsa neden konu açtınız ki ayrıca o modelde kötü sabaha kadar nereden kötü model var gelip savunacaksınız herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı