60GB'lık Torrent indirmesinde dil seçeneğini seçmeyince dosya gitti

Yer
İstanbul Silivri Selimpaşa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M GAMİNG
AMD RADEON RX570 MSİ GAMİNG X
İNTEL CORE İ5 6402P
CORSAİR VEGEANCE 2X8 3200 MHZ
AFOX 240 GB SSD
BARRACUDA 500 GB HDD
Arkadaşlar, dün qbit torrenten indirme yaparken indirmeyi iptal ettim ama iptal ederken diskten sil seceneğini seçmedim. 60 GB gitti ve dosyaların nerede olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olmaya çalışacağım.

Son düzenleme:
Torrent e gir. Ordan en son indirdiğin şeye sağ tık yap. Dosya konumunu aç yazar veya. Başka birşey deneye deneye bul.
Arkadaşlar, dün qbit torrenten indirme yaparken indirmeyi iptal ettim ama iptal ederken diskten sil seceneğini seçmedim. 60 GB gitti ve dosyaların nerede olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Torrent e gir. Ordan en son indirdiğin şeye sağ tık yap. Dosya konumunu aç yazar veya. Başka birşey deneye deneye bul.
Veya dosya indirdiğin zaman illa bir yere kaydeder. Onu bulmaya çalış.

Veya dosya indirdiğin zaman illa bir yere kaydeder. Onu bulmaya çalış.
Birde torrent gir dosyaya iki kere tıkla belki açar yerini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent demek, korsan demek değildir. Torrent yasal bir programdır, indirilen içeriğin korsan olup olmadığı bilemeyiz.
Tam aynı şeyi yazıyordum hocam. Linux dağıtımlarından da indirme seçeneği olarak torrent verenler var mesela. Yasal olarak torrentten dağıtılan 60 GB'lık dosya var mı onu bilmiyorum ama varsa o da anlaşılır bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı