60Hz Monitörde 60 FPS'yi Nasıl Geçebilirim?

Hayır, dikey demek.

Technopat makalelerinden alıntı yapıyorum;
İngilizce kısaltması V-Sync olan dikey senkronizasyonun ne olduğunu detaylı şekilde ele alıyoruz.

Link: Dikey Senkronizasyon Nedir? - Technopat

ve

Eğer Fast Sync destekli bir Pascal ekran kartınız varsa, NVIDIA Denetim Masası’na girerek 3D Ayarları>Genel Ayarlar sekmesindeki Düşey senkronizasyon seçeneklerinden bu özelliği açabilirsiniz.
Link: NVIDIA Fast Sync Nedir? - Technopat

Mesajımda özellikle DÜŞEY diye altını çizmemin sebebi buydu, ikisi farklı şeyler.
Valla bana suç atma ne Pascal kartım var ne de nVidia denetim masasını bilirim :D Teorik ingilizce ile direkt uyumlu sanmıştım... nVidia'nın suçu bence.

Valla bana suç atma ne Pascal kartım var ne de nVidia denetim masasını bilirim :D Teorik ingilizce ile direkt uyumlu sanmıştım... nVidia'nın suçu bence.
Ortada bir suçlu yok, öğrenmek için Sosyalde zaman öldürüyoruz yoksa bizene astığım astık kestiğim kestik moderatörlerin olduğu bir forumda :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı