60K ile 90K arası bilgisayar mühendisliği

Arkadaşlar sayısal puanım 398. Geçen seneki sıralamaya gören 60K'dayım. Bilgisayar mühendisliği için bu sıralamada önerebileceğiniz bir üniversite var mıdır? İstanbul'da yaşıyorum. Ailem İstanbul'da kalmamı istiyor. İstanbul'da tam burslu tutan 5-6 üniversite var. %75 burs ile Kadir Has Üniversitesi de tutabilir. Fakat İstanbul dışı daha iyi devlet üniversiteleri varsa gidebilirim. Çukurova Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi gibi üniversitelere de gidebilirim.

Arkadaşlar sayısal puanım 398. Geçen seneki sıralamaya gören 60K'dayım. Bilgisayar mühendisliği için bu sıralamada önerebileceğiniz bir üniversite var mıdır? İstanbul'da yaşıyorum. Ailem İstanbul'da kalmamı istiyor. İstanbul'da tam burslu tutan 5-6 üniversite var. %75 burs ile Kadir Has Üniversitesi de tutabilir. Fakat İstanbul dışı daha iyi devlet üniversiteleri varsa gidebilirim. Çukurova Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi gibi üniversitelere de gidebilirim.
Şu an n'apıyorsun?

Arkadaşlar sayısal puanım 398. geçen seneki sıralamaya gören 60k'dayım. Bilgisayar mühendisliği için bu sıralamada önerebileceğiniz bir üniversite var mıdır? İstanbul'da yaşıyorum. Ailem İstanbul'da kalmamı istiyor. İstanbul'da tam burslu tutan 5-6 üniversite var. %75 burs ile kadir has üniversitesi de tutabilir. Fakat İstanbul dışı daha iyi devlet üniversiteleri varsa gidebilirim. Çukurova üniversitesi, Muğla sıtkı koçman üniversitesi, Karadeniz teknik üniversitesi gibi üniversitelere de gidebilirim.

Karadeniz teknik dışında gitmemişsindir umarım.

Geri
Yukarı