60k yayıncı sistem toplama

ROG satılmıyor şu an olsa onu tercih edecektim.
Diğer ekipmanları eklemedim çünkü trolsün. Geçende 35k sistem önerisi diye konu açmışsın.

Ben yaz başı gibi yayıncılığa başlamak istiyorum bunun için de para biriktirdim. Haziran gibi alacağım bu bütçede tüm yayın ekipmanları PC monitör mouse pad olması gerek eğer daha iyi olacaksa eski i5 7600K 1060'lı PC'yi 2 bilgisayar olarak kullanabilirim troll değildir cevaplarınızı bekliyorum.

Sen o parayı bana ver Cyberpunk falan hikaye GTA 10'u açarım sana.

Ben yaz başı gibi yayıncılığa başlamak istiyorum bunun için de para biriktirdim. Haziran gibi alacağım bu bütçede tüm yayın ekipmanları PC monitör mouse pad olması gerek eğer daha iyi olacaksa eski i5 7600K 1060'lı PC'yi 2 bilgisayar olarak kullanabilirim troll değildir cevaplarınızı bekliyorum.

Şimdi sen 1060'dan 60 klık bir sistememi geçeceksin güzel trol.

Troll değil arkadaşlar. 10k biriktirdim. Haziran'da ödemem olacak. Onla alacağım. 1060'tan geçiyorum diye troll olmuyorum. 34K'lık toplama daha önceden açmıştım. Ödemem dolar olacak. Dolar da arttı. O nedenle miktar arttı. Zaten bir daha da burayı kullanmam.

troll değil arkadaşlar 10k biriktirdim Haziran'da ödemem olacak onla alacağım 1060'dan geçiyorum diye troll olmuyorum toxic bir topluluk 34K'lık toplama daha önceden açmıştım ödemem dolar olacak dolarda arttı o nedenle miktar arttı zaten bir daha da burayı kullanmam

Abartı bir şekilde topladım. Diğer ekipmanlara bütçe kalmadı. Yukarıdaki hazır sistemi özelleştirerek alabilirsin.
5900X.
X570 ace.
G.Skill Trident Z
1 TB 980 Pro.
İsteğe bağlı 1TB WD hard disk.
Kasayı siyah ya da beyaz tercih edebilirsin sana kalmış.
360mm sıvı soğutma.
850W yeter ama istersen güç kaynağını da FSP 1000W yap.
Geriye kalan 7K bütçe içinde monitör ve ekipman tavsiyesi isteyebilirsin.
Bir de şöyle bir sistem var. İşlemci olarak bayağı sağlam. RAM'leri Corsair ve sıvı soğutmayı 240mm yapıp alabilirsin. Çok fazla özelleştirme seçeneği sunulmamış. geriye 10k kaldı.

Geri
Yukarı