60K Zula altınına hesap dizilir mi?

Boşuna o kadar para yatırmayın, oyunun kitlesi oyundan iyice soğudu ve bıraktı neredeyse. Silahların levelleri iyiyse dış görünümün bir önemi yok bence, Zula için özellikle... Ki hesabım da iyidir normalde, Zula oynamış ve yakın zamanda bırakmış biri olarak söylüyorum bunu.

Merhaba. Zula'yı bayağıdır oynuyorum ama hiç para yatırmamıstım. Sımdı yatırasım tuttu. 60k Zula altınına hesap dizebilir miyim? Hesabım boş. En azından guzel bir AUG'um olsun.

Rahatça dizilir kimsenin lafına bakma kankam zevk meselesi.
Öncelikle alacaksan yeni çıkan kasalardan 5-10'ar tane al zaten gerekli olan tüm itemlar düşüyor keyifli oyunlar.

Rahatça dizilir kimsenin lafına bakma kankam zevk meselesi.
Öncelikle alacaksan yeni çıkan kasalardan 5-10'ar tane al zaten gerekli olan tüm itemlar düşüyor keyifli oyunlar.

Zevk meselesidir, orası ayrı. 60K Zula altınının ne kadar TL ettiğini bilmek gerekir, özellikle şu şartlarda ben bu oyuna yatırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Yine de haklısınız tabii, zevk meselesi.

Merhaba. Zula'yı bayağıdır oynuyorum ama hiç para yatırmamıstım. Sımdı yatırasım tuttu. 60k Zula altınına hesap dizebilir miyim? Hesabım boş. En azından guzel bir AUG'um olsun.

Bu arada 60k za ya bal gibi AUG dizersin.

Geri
Yukarı