Zula P2W mi?

P2W'nin en üst seviyesi. +7 hasar veren silah mı olur ya?

@SondanBaştan68 komik olan nedir?
Hiç komiğime gitti sadece.

@SondanBaştan68 gelinemez demiyorum ama oyunda saatlerini geçirmesi gerekir o kişinin ve parayla alınan şey oynanışa, oyunun dengesine etki ediyorsa P2W'dir, aksi iddia edilemez.
Benim de anlatmak istediğim şu. Evet para emeğin önüne geçiyor fakat oyunda sadece gerçek para ile alınıp oynanışa etki eden hiç bir şey şu anda oyun içerisinde. Yani birisi cüzdanını kullanmasa bile en üst seviyede oynayabilir.

Silahınız cebimiz bu oyunda rekabetçi sistemi var ama bu kadar P2W oyunda rekabetçi maç girilmez zaten son zamanlarda Zula oynayanlar azalmaya başladı. Bir de yalanları var ilk ve Türk oyun diye asla Bannerlord ve Warband'ın yanına yaklaşamaz bile.

p2w falan ama bari oyunun kalitesini düşürmeselerdi. 400tl yatırdığım hesap şimdi 10tl etmiyor böyle bir düşüş yok. Her gün hunlarca hediye vere vere 5tl bile yatırmayan adamın benden daha iyi hesabı var.

Eğleniyordum 400TL 2018-2019'da 500TL'ye çeyrek alınıyordu şimdi alsaydım 1300TL vardı daha iyi :D

Bunlarda abarttı Wolfteam gibi P2W olayını asıl + sistemi sıkıntı Metin2 mi oynuyoruz bombaya + basıyoruz haritaları çalıntı tüm silahlar açık değil oyunda hiç silah dengesi yok kendi yaptıkları haritalar düz koridorlardan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı