60Mbps internet hızı nasıldır?

R3 3200U

Centipat
Katılım
17 Ocak 2022
Mesajlar
86
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Fotoğrafta görüldüğü gibi internet değerleri iyi mi? Bir de Türk Telekom kötü derler. Bu şirketle bugün son günüm. Yarın TurkNet'teyiz, malum fiyatlar yüzünden geçtik.

Ekran Görüntüsü (46).png
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında Türknette de fiyatlar birbirine yakın ama daha iyi olduğu doğru. Bu arada internet değerlerin fena değil bence.
 
Herkesin kullanım amacı ve ihtiyaçları farklı şimdi. 8 ping iyi olabilir ama bu sadece speedtest sunucusunu gösterir. Gerçek dünya testi yapıp bakın, dosya indirin, online oyun açın vs.
60 hız iyidir ama kaç kişi kullanıyor, ne kadar 4K video izleniyor, ne sıklıkla 100GB üzeri dosya indiriyorsunuz gibi sorularda sormak lazım.

GigaFiber kullandım bi ara çok hızlıydı ama leş gibi ping vardı düzelttiler. Türk Telekom kullandım yıllarca hiç problem yaşamadım ama kağnı gibiydi. KabloNet kullandık pingler iyi siteler engelliydi vs.

Dipnot: Bulunduğunuz bölgede büyük ihtimal TürkNet yine Türk Telekom altyapısından hizmet veriyor olabilir.
 
Dediğiniz bir nebzeye kadar doğru. Bir sıkıntı çıktığı zaman da çözüm konusunda çok ilgisiz ve berbatlar. 2 aydır sürekli kopmalar yaşıyorum. Geliyor gidiyor modem değiştirip gidiyorlar. Bu değişen 3. modem ve hala problem yaşamaktayım. Kendileri de sorunun kaynağını bilmiyorlar. :D
 
Ben 35 kullanıyorum. alt yapım desteklese de 60 alsam bana yeter :D Burada sormanız gereken konu size yeter mi?
 
Çok iyi bir hız değil ama tabi ki günlük internet kullanımı için çok fazlasıyla yeterli. Ancak çok fazla dosya indiriyorsanız daha yüksek bir hız yararlı olabilirdi.
 

Geri
Yukarı