+62 Numara benden görev yapmamı istiyor

Yap görevi sonra IBAN istiyorlar at IBAN'ı para atsınlar. Her gün 2 görev hakkın var. Daha fazlası için para istiyorlar 2000TL gibi bir şey. Sonra engelleyip kaçıyorlar. Her gün 100TL alabilirsin.

Aynısını yapıyorum ama bitmiyorlar. Arkadaşım seçkin aldı bende yemek yiyorum arada yazarlarsa.

Eğer müşteriler kadın olsaydı ben para vermeselerde yapardım.

...Ama Dogu Alman kadin gülle timi gelecekmiş diyolar. +62 questlerini kucumsemeyin.

8ZnNXV.png

Merhaba. WhatsApp'ıma yazıyorlar.
Bunlar bu parayı neden bu kadar kolay dağıtıyorlar? Kabul etsem ve IBAN yöntemiyle parayı alsam ne olur?
Dostlar uzun uzun anlatayım. Banada yazdılar. Bende cevap verdim 'acaba en fazla ne olur' dedim ve yazdım. Telegram'a yönlendirildim ve telegram'dan IBAN isteyip 50TL attılar. Daha sonra Trendyol linkleri atıp beğenip SS atmamı istediler bende attım. Ss'ten sonra bir 50 daha attı. Böyle böyle 300 lira kadar aldım. Sonra bunların grubu varmış oraya aldılar beni bende beğenip SS atmaya devam ettim ama benden bir süre sonra para istediler ve atacağım paradan %130 fazlasını atacaklarını söylediler. Ama bunu bana aşırı belli bir çeviri hatası ile bir kişi yazıyor. Bende 100 lira attım ve 130 aldım. Daha sonra 300 istediler 300'ü attım ve daha sonra 600 daha istediler onu da attım. Toplamda 1290 lira geri attılar bana. Atmamızı istedikleri parayı her seferinde bir miktar arttırıyorlar. Üstelik Trendyol görevleride yaptım baya. Böyle böyle yaklaşık 2 gün yaptım ve para attım dedikleri IBAN'a. Attığım IBAN'lar her seferinde başka birine aitti ve bana para gönderen insanların çoğu farklı insan ve araptı. Gruplarındaki insanları çoğu ise çeviri ile yazan botlardı. Bana ulaşan kişi ise o da çeviri ile yazıyordu. Her neyse parayı ben attığımda bana bir alışveriş sitesi gibi bir link atıyorlardı oradan parama uygun ürün almamı istiyorlardı. Bende her ne diyorlarsa yapıyordum. 2 günde böyle 1500 lira kazandım. Ama dostlar daha sonra kara para aklandığını ve benim aslında bu insanlara değil başka benim gibi bir kullanıcıya ve bana gelen paralarında benim gibi başka bir kullanıcıya ait olduğunu öğrendim. Yani aslında adamlardan para çıkmadan para akışı sağlıyorlar. Ve paralarını aklıyorlar. Size de %30 komisyon veriyorlar. Trendyol beğenme ise tamamen hikaye. Sizi kandırmak için. Yasalmış gibi göstermek için fake bir alışveriş sitesi açmışlar sanki bakiyeden ürün alıyormuş gibi gösteriyorlar. Üstelik size %130 atıyormuş gibi gösterip 10K TL gibi miktarlar istiyorlar ilerleyen görevlerde ve 10K'yı attıktan sonra engel yiyorsunuz.. Tabii ben bunları bilmiyordum. Bunları öğrendikten sonra CİMER'e resimli kanıtlarla her şeyi ayrıntısıyla anlattım. Size her para attıklarında şikayet yeme ihtimaliniz artıyor ve çoğu kiralık banka hesabı oluyor. HİÇ BULAŞMAYIN..

Geri
Yukarı