6200 TL'ye laptop önerisi

Dostum önerim eğer çok aşmayacaksa 7e g770 veya hp pavilion 15 modeli var 7e önerim budur bunları düşün derim gaming laptop çünkü

6200 e bunları bırakıyorum

Hocam acer veya Lenovo İdepad 7000 TL'ye.Biraz daha arttırın çok daha iyi laptoplar var.Edit:pardon siz konu sahibi sandım.

Hocam Acer veya Lenovo idepad 7000 TL'ye. Biraz daha arttırın çok daha iyi laptoplar var. Edit: Pardon siz konu sahibi sandım.

Hocam ben Acer önermiyorum koca İstanbul'da 1 tane servisi var o da ta dağın başında bildiğin mermer sanayinin içinde hem de Nitro 5 vs. çok kronikleri var coil whine sesi ısınma sorunu vs. vs.

Hocam yeni Acer Nitro 5 laptoplar son derece serin çalışıyor.4 GHZ kitliyor kendini.
Biliyorum yeni modeller öyle fakat müşteri memnuyiteinde kalitesiz markalar bile daha iyi net ve coil whine sesi yeni modeldede var 5 ayda benim çekmediğim sorun kalmadı heves meveste bırakmadı bu nalet alet

Lenovo İdepad öneririm. 330 (gtx1050) modelini kullandım taş gibi cihaz. Pek fazla ısınma problemide yaşamadım. Hevesinizi kırmayım ama bu cihazlarla pek oyun keyfi olmuyor. Çoğu cihazda bataryalar gömülü, bir süre sonra cihazın bataryası ölünce hesap makinasına dönüyor cihaz. Gaming laptoplarda durum daha farklı olabilir, kullananlar daha doğru yönlendireceklerdir.

Dostum Oyun oynamak için alacaksan, Monster Abra tarzı bulunduğun şehirde temizini bulup al geç derim.

Aşağıda fikir olsun diye paylaştım.

Dostum Oyun oynamak için alacaksan, Monster Abra tarzı bulunduğun şehirde temizini bulup al geç derim.

Aşağıda fikir olsun diye paylaştım.

Hocam ilk attığınız iyiydi ama diğer ikisinin artık alınması pek tavsiye edilmez diye düşünüyorum.

Hocam ilk attığınız iyiydi ama diğer ikisinin artık alınması pek tavsiye edilmez diye düşünüyorum.

Benim amacım fikir olsun diye, birçok ilan var çünkü. Bulunduğun şehirde muhakkak temiz ürün vardır. 6200 TL'ye grafik özellikli laptop bulmak zor, hele ki dolar bu seviyelere gelmişken.

Yeni konular

Geri
Yukarı