6250TL'ye oyuncu laptop tavsiyesi

Ben Monster abra a5 13.4 düşünüyorum.Acer ile karşılaştırıldığı zaman evet 16gb ram fazlalılığı olabilir fakat işlemci,ram mhz,128gb extra sdd,hdd prm hızı ve en önemlisi teknik yardım bakımından daha avantajlı olduğunu düşünüyorum.

Yurt dışı olacağı için fazla yük etmek istemiyorum.
Yurt dışında nereye gidiyorsunuz? Gideceğiniz yerde emin olun Türkiye'den daha ucuza bulabilirsiniz

Ben Monster abra a5 13.4 düşünüyorum.Acer ile karşılaştırıldığı zaman evet 16gb ram fazlalılığı olabilir fakat işlemci,ram mhz,128gb extra sdd,hdd prm hızı ve en önemlisi teknik yardım bakımından daha avantajlı olduğunu düşünüyorum.

Yurt dışı olacağı için fazla yük etmek istemiyorum.
Abra serisinde sorun yaşanabiliyor.

Ben 15 binler verilmedikçe oyuncu laptop ı diye bişey olduğunu düşünmüyorum alienware almıştı arkadaş geçen sene amerikadan içinde 1070ti vardı 5.saatin sonunda kasmalar hafiften kendini göstermeye başladı pc sıkıntı şu laptoplar hiçbir zaman oyunlarda yeteri performansı veremiyor yerinizde olsam masaüstü toplar arkama yaslanırım ama laptop zorunluysa asus rog veya acer nitro yahut lenovo legion serilerine bakın

Herkes masaüstü topla demiş arkadaşta biliyordur herhalde masaüstünün daha performanslı olacağını demek ki dizüstüne ihtiyacı var. Ben bunu öneriyorum. Linux işletim sistemi ile geliyormuş onu satıcı ile iletişime geçip Freedos olarak göndermesini isteyebilirsiniz. Bayramda alsaydınız 6300 TL'ye GTX 1060 6 GB'lı laptop vardı. 8000 TL'den düşmüştü indirime ama yapacak bir şey yok. Dediğim laptop 16 GB RAM içeriyor zaten.
O kadar ucuza düşen ürün hangisiydi link atar mısınız merak ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı