627 TL'ye Gaming kulaklık tavsiyesi

range_1

Femtopat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 627 TL. Trendyol, Vatan, Hepsiburada gibi yerlerden sipariş edebilirim. Simdiden cevaplar icin teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay sonra al gerekirse ama bunu al, illa 400 lira alamaz misin annenin ya da babanin maasi gelir falan? Oyleyse, altina dusme. Bir süre sonra degistirecegin şey icin acil degilse bekle ve daha iyisini al, en azindan giris seviye olarak iyi bir şey olsun.

1 ay sonra al gerekirse ama bunu al, illa 400 lira alamaz misin annenin ya da babanin maasi gelir falan? Oyleyse, altina dusme. Bir süre sonra degistirecegin şey icin acil degilse bekle ve daha iyisini al, en azindan giris seviye olarak iyi bir şey olsun.

Sizde belirtmişsiniz bir süre sonra değiştirecek, kendisini zorladığına değer mi bilemedim.

Galax sonar alıp geçilebilir.

Sizde belirtmişsiniz bir süre sonra değiştirecek, kendisini zorladığına değer mi bilemedim.

Galax sonar alıp geçilebilir.

400 TL icin birinin fazla zorlanacagini ya da ustune eklenmesinin fazla surecegini zannetmiyorum, duruma gore degisir tabii, gokten para dusmuyor. Galax sonar da oneriliyordu tabii ama eger jak girisliyse H2002p almasi cok daha mantikli ve deger.

rampage styles alinirmi peki hocam

Rampage styles alınır mı? Peki hocam.

USB giris yaziyor. Eger sonar USB girisli degilse, jak girisliyse, muhtemelen ses karti oldugundan daha iyi ses verebilir ama konfor, ped yirtilmasi, bas agrisi ne varsa yapabilir, sonucta marka basilmis fason ürün.

Sonar USB girisliymis. En iyisi sonar gibi gozukuyor o fiyata.

USB giris yaziyor. Eger sonar USB girisli degilse, jak girisliyse, muhtemelen ses karti oldugundan daha iyi ses verebilir ama konfor, ped yirtilmasi, bas agrisi ne varsa yapabilir, sonucta marka basilmis fason ürün.

Sonar USB girisliymis. En iyisi sonar gibi gozukuyor o fiyata.

Bu fiyatlarda en iyisi sonar evet. Bütçe artılmıyorsa alınabilir ancak artılırsa H2002p çok daha iyi bir tercih olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı