63 OBP puanı ile lise seçimi

471957

Decapat
OBP'm 63, 315 puana tekabül ediyor. LGS sınavına girmeyi düşünmüyorum zaten girsem de 315'in üstünü yapamayacağımı düşünüyorum. Bu yıl depremden dolayı 2. döneme gidemedim o yüzden 8. sınıf OBP puanini 1. dönemden aldım. Sizce ekte olan okula gidebilir miyim? Ya da daha iyi bir okul önerirseniz çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230603-112129_Chrome.jpg
    Screenshot_20230603-112129_Chrome.jpg
    186,7 KB · Görüntüleme: 52
OBP'm 63, 315 puana tekabül ediyor. LGS sınavına girmeyi düşünmüyorum zaten girsem de 315'in üstünü yapamayacağımı düşünüyorum. Bu yıl depremden dolayı 2. döneme gidemedim o yüzden 8. sınıf OBP puanini 1. dönemden aldım. Sizce ekte olan okula gidebilir miyim? Ya da daha iyi bir okul önerirseniz çok sevinirim.

O puanla terörist bile olamazsın

LGS sınavına girsemde 350 400 puan yapamayacağım için mecburen.

Bu okula gitmeyi düşünüyorum bilişim bölümünde 1 kontenjan var.

Nasil bir okul bilmiyorum. Okulun Google yorumlarinda bir ogrencinin saldirdigini gordum. Ama iyi yorumlar da var. Benim gittigim okul da kotuydu sadece erkekler vardi 200 puan aldigimdan dolayi. Ben de aciga gectim. Okunacak yer değildi.

Yani sınava girip şansımı deneyeyim mi?

Dene.

Her 1 OBP puanına 5 LGS puanı mı veriyorlar hocam o nasıl oluyor? Ve corllaps hocamın dediği gibi o puana terörist olarak almazlar.

Yani sınava girip şansımı deneyeyim mi?

Gir kanka 315 puan ile en azından iyi kotü bir liseye girersin ben 94 puan aldım ogtden batıkent Anadolu'ya yerleştim yani ogt puanın 96 olmadığı sürece güzel bir liseye giremezsin.

Geri
Yukarı