6300 TL'ye i5-10400F sistem nasıldır?

Aynı paraya 1660S'li sistem almıştım hocam sizin sistem kasa ve PSU dışında iyi görünüyor.

Hocam şu an piyasa çok bozulduğu için değil bu fiyata 1660S toplamak o ekran kartından bile yok. Min 8-9k oldu sizin sistem. Kasa ve PSU'yu şunla değiştirsem iyi olur mu peki yorumlarınız nedir?

Hocam şu an piyasa çok bozulduğu için değil bu fiyata 1660S toplamak o ekran kartından bile yok. Min 8-9k oldu sizin sistem. Kasa ve PSU'yu şunla değiştirsem iyi olur mu peki yorumlarınız nedir?

SPEC-05 iyi değil hocam önerim Corsair Carbide SPEC-DELTA RGB CC-9020121-EU 550 W Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hem sıcaklık daha iyi olur hem de tasarımı iyi.

Hocam hazır sistem olduğu için oradaki seçeneklerden secebiliyorum. Corsair iyi diyorlardı neden kötü dediniz?
Güç kaynağı iyi ama SPEC-05'in önü kapalı gerçi bende önü kapalı bir kasa kullanıyorum ve sıcaklıklar abartılacak kadar kötü değil yine de siz bilirsiniz. Alabiliyorsan Cooler Master MasterBox al ama SPEC-05'de üzmez yani.

Güç kaynağı iyi ama SPEC-05'in önü kapalı gerçi bende önü kapalı bir kasa kullanıyorum ve sıcaklıklar abartılacak kadar kötü değil yine de siz bilirsiniz. Alabiliyorsan Cooler Master Masterbox al ama SPEC-05'de üzmez yani.

Hocam ısınma neyse de güç kaynağı çok korkuttu C4 falan diyorlar eger bu son attigim iyi diyorsanız onunla değiştirmeye çalışacağım müşteri hizmetlerinden yoksa iptal edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı