6300 TL'ye sistem önerisi

Bak senin için bide şöyle bir sistem topladım. Bu sistemde çok güçlü. Oynayacağın her oyunu vs oynar, iyi performans alırsın.

Dosya Ekleri

• sistem2.png
    sistem2.png
    20,5 KB · Görüntüleme: 23
Ancak benim attığım sistem daha iyi değil mi?

Değil kardeşim. Benim attığım sistemde, işlemci + kasa +RAM vs her şeyiyle daha iyi. En azından iyi verim alabileceğin bir sistem. Daha iyi olduğunu düşünüyorsan tabii ki kendi bulduğun sistemi al. Sonuçta sen kullanacaksın ama tüm parçaların uyumlu olması da gerek.

Değil kardeşim. Benim attığım sistemde, işlemci + kasa +RAM vs her şeyiyle daha iyi. En azından iyi verim alabileceğin bir sistem. Daha iyi olduğunu düşünüyorsan tabii ki kendi bulduğun sistemi al. Sonuçta sen kullanacaksın ama tüm parçaların uyumlu olması da gerek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-04-21-11-21-57-511_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-21-11-21-57-511_com.android.chrome.jpg
    244,6 KB · Görüntüleme: 30
Sen bu sistemi son gönderdiğim sistemle karşılaştırmışsın. Sana ilk attığım sistem yine senin gönderdiğin sistemden daha iyi. Senin sistemde PSU kötü, ssd kronik sorunlu diyorum sana halen anlamıyorsun. Kendi bildiğini okumaya devam et.

Tekrar söylüyorum, sana ilettiğim her 2 sistemden alacağın performans, senin ilettiğinden daha iyi olacak. İyi günler.

Dosya Ekleri

• sistem1.png
    sistem1.png
    20 KB · Görüntüleme: 31
Sen bu sistemi son gönderdiğim sistemle karşılaştırmışsın. Sana ilk attığım sistem yine senin gönderdiğin sistemden daha iyi. Senin sistemde PSU kötü, ssd kronik sorunlu diyorum sana halen anlamıyorsun. Kendi bildiğini okumaya devam et.

Tekrar söylüyorum, sana ilettiğim her 2 sistemden alacağın performans, senin ilettiğinden daha iyi olacak. İyi günler.
1600 rtx 2060 darboğaz var knk

Kasayı değiştirin, Frisby kasa+PSU alınmaz, onun haricinde işlemci RTX 2070 için kötü, işlemciyi de değiştirin.

Tesşekürler acıkcası kasa ve PSU uyumu bilmiyorum ben fiyat performans toplama işinde iyiyim.
Kanka bilgisayar toplamada o kadar iyi değilim ancak kusura bakma da kötü olmuş be.

Kötü olan ne acıkla düzeltme yapalım.
Kasayı değiştirin, Frisby kasa+PSU alınmaz, onun haricinde işlemci RTX 2070 için kötü, işlemciyi de değiştirin.

İşlemci ve ekran kartı bölümünde düşük fiyat kullandım ekran kartı uzun yıllar kullansın işlemciyi para toplar geliştirir diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı