6365 TL RTX 2060'lı oyuncu sistemi önerisi

Daha fazla  
20190112_233747.jpg

Arkadaşlar İtopya'dan toplayın tam bu fiyata geliyor.
Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA sitesine girip "Kendin Topla" butonuna bastıktan sonra bu parçaları seçin. Ben de İtopya'dan topladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM 2x4 dual olmalı. Ve o sisteme 240GB SSD yakışır. İşlemciyi anakartı değiştirip i5 8400'de yapabilirsiniz ama R5 2600'de olur. Siz bilirsiniz.

amd en iyi işlemcisi 2600x olabilirde diyorsunuz ikinci nesil amd. Ve ilerde ben bu kasayı güncellemek istiyorum o yüzden soruyorum.

amd en iyi işlemcisi 2600x olabilirde diyorsunuz ikinci nesil amd. Ve ilerde ben bu kasayı güncellemek istiyorum o yüzden soruyorum.
2600X nerede en iyi işlemcisi oluyor 2700X olmasın o ? ve 2600 RTX 2070 ekran kartında çok az darboğaz yapıyor.
Eki Görüntüle 359529
Arkadaşlar İtopya'dan toplayın tam bu fiyata geliyor.
Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA sitesine girip "Kendin Topla" butonuna bastıktan sonra bu parçaları seçin. Ben de İtopya'dan topladım.
Gayet makul ama önerim HDD yerine 240 Gb SSD almanız olur şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı