İtopya'dan RTX 2060'lı sistem toplama

holyπ

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Öncelikle merhaba, ben İtopya'dan linkteki sistemi Efsane Cuma indirimlerinde almayı düşünüyorum ama birkaç şüphem var. Sistemin linki: TEKNOKING/AMD Ryzen 2700X/GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB GDDR6/16GB DD4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Sistemin özellikleri: (Bazı parçalar değiştirilmiştir)
  • AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4
  • MSI B450M PRO-VDH PLUS 3466MHz(OC) DDR4 Soket AM4
  • GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit x2
  • GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran
  • THERMALTAKE V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı
  • SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk
  • XPG 256GB SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD
  1. Gigabyte ekran kartı hakkında sıkıntılar duydum, sizce değiştirmeli miyim?
  2. Kara cuma indirimini bekleyip parça parça almalı mıyım, alırsam nereden almalıyım?
  3. İtopya güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 bence değiştirme bende gıgabyte almayı planlıyorum ama sapphire 5700xt nitro daha iyi
2 bana göre kara cuma indirimlerinde çoğu zaman indirim yerine bindirim yapıyolar onun yerine ince hesap gamer geceleri oluyor orda istediğin parçaları kovala
3 evet güvenilir

Son düzenleme:
ben de aynı sistemi almayı düşüüyorum ısınma sorununu bende okudum ama emin değilim.
2060 yerine RX 5700XT ile değiştirmeyi düşündüm.
Okuduklarıma göre 5700xt'nin nvidia'da karşılığı rtx 2070'imiş.
2- amd işlemcileri hakkında bilgim yok bu sistemdeki yeterli midir onu düşünüyorum. Yerine i5 9600k alınabilir

bilgisayar
1 bence değiştirme bende gıgabyte almayı planlıyorum
2 bana göre kara cuma indirimlerinde çoğu zaman indirim yerine bindirim yapıyolar onun yerine ince hesap gamer geceleri oluyor orda istediğin parçaları kovala
3 evet güvenilir
bilgisayarı bu hafta içinde alıcam o yüzden indirimlerde hepsini almam lazım parçaların

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı