6395 TL'ye MSI i5-10400F Sistem Nasıldır?

Sistem geldi mi?
Geldi geldi ama fabrikasyon sorunlu hocam cihaz. Arkasından koku geldi 1 saat sonra. Servise gönderdim ekran kartında sorun var son testleri yapıyoruz dediler. İade çıkmasını bekliyorum. Aldığıma pişman oldum, nazar değdi.

Geldi geldi ama fabrikasyon sorunlu hocam cihaz. Arkasından koku geldi 1 saat sonra. Servise gönderdim ekran kartında sorun var son testleri yapıyoruz dediler. İade çıkmasını bekliyorum. Aldığıma pişman oldum, nazar değdi.
Çok geçmiş olsun hocam.

Ek olarak; değişim mi isteyeceksiniz, iade mi?

Çok geçmiş olsun hocam.

Ek olarak; değişim mi isteyeceksiniz, iade mi?
Önceliğim değişim fakat stokta yok hocam. Olmazsa iade isteyeceğim. Daha net karar da çıkmadı ama MSI tarafından arandığımda ekran kartında sorun olduğu söylendi ve mağdur edilmeyeceğim söylendi.

Hayda bari 1 hafta kullansaydın. 1 saatte hevesini bile alamazsın. Neyse ben daha iyisini topladım. Ekran kartsız 4.500 TL istersen toplayalım.

Hayda bari 1 hafta kullansaydın. 1 saatte hevesini bile alamazsın. Neyse ben daha iyisini topladım. Ekran kartsız 4.500 TL istersen toplayalım.
Sorma hocam, çok iyi fiyata almıştım. Özellikle bu modeli çok istemiştim. Servisten değişim/iade raporu geldi. Büyük ihtimal iade olacak stoklarda gözükmüyor ürün.

Geri
Yukarı