Çözüldü 64 Bit bilgisayara x86 Visual dosyaları ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Dediğim gibi bu dosyalar 64'lük versiyonu olmasına rağmen bir de neden 32 bitlik vardır? Oyun ve programlar için gerekli midir? X86 olanları silsem bir şey farkeder mi?

1596045203893.png

Çözüm
Benim bildiğim kadarıyla 64X sistem 32X programları da kurabiliyor. Kendim denedim. Bunu yapmak için X86 version Visual C++ kullanıyor sanırım.
Benim bildiğim kadarıyla 64X sistem 32X programları da kurabiliyor. Kendim denedim. Bunu yapmak için X86 version Visual C++ kullanıyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğim gibi bu dosyalar 64'lük versiyonu olmasına rağmen bir de neden 32 bitlik vardır? Oyun ve programlar için gerekli midir? X86 olanları silsem bir şey farkeder mi?

Eki Görüntüle 627051
Kalmasi gerekiyor. Silseniz bile uygulamalar yeniden yukler veya yüklemenizi isteyebilir. 32 bit sistemler için 32bit, 64bit icinse ikiside gerekiyor.

Küçük bir örnek vereyim. 32 Bit WinRAR kuracaksınız 32 bitlik bir Visual C++ mutlaka sisteminizde kurulu olmalıdır aksi takdirde hata alırsınız.
Not:
Bir sürü programlar var sadece 32 bitde olan.

.

Küçük bir örnek vereyim. 32 Bit WinRAR kuracaksınız 32 bitlik bir Visual C++ mutlaka sisteminizde kurulu olmalıdır aksi takdirde hata alırsınız.
Not:
Bir sürü programlar var sadece 32 bitde olan.

.
1596046320783.png

WinRAR'ım 64 bit?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı