64 Bit olan sistemim formattan sonra 32 Bit oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mustafasag

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Merhaba arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldığımı söylemek isterim. Burada olmaktan mutlu ve gururluyum. Sorunuma gelecek olursak. Yaklaşık 1 yıl önce bilgisayarımda(HP G62 150ET) bazı tutarsızlıklar, takılma, kapanma gibi olaylar baş gösterdi. Recovery(Windows 7 Home Starter) yapmak istedim ancak onda da başarılı olamadım, bazı sorunlar oldu. Hp yetkili servisine götürdüm ve Recovery bölümümün bozulduğunu söylediler ve kendileri format atacaklarını söylediler kabul ettim. Ancak format atılıp bilgisayarımı teslim aldığımda önceden 64Bit olan sistemimi 32Bit(Windows 7 Ultimate) olarak gördüm. Şaşırdım ancak fazla üstüne düşmedim ve son günlerde kafamı kurcalamaya başladı. Herhangi bir sorunum ve şikayetim yok ancak 64Bit destekleyen sistemimi neden 32Bit'de kullanayım ki?:) BIOS'u güncellemem mi gerekli acaba diye düşünüyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Öncelikle ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim. Windows 8'e geçmeyi planlıyorum. Önce BIOS güncellemesi ardından güzel bir sistem kurulumu gerçekleştireceğim teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı