64 GB iPhone 11 Pro 2.el alınır mı?

Paradox_xeno

Hectopat
64 GB yeter mi hiç bilmiyorum. Şu anki telefonum 16 GB ve hiç yetmiyor. Oyun olarak Genshin Impact ve arada takılmalık 3-4 oyun indirsem. Zaten fotoğraf ve video ayda yılda bir defa çekerim. Sadece sosyal medya ve birkaç oyun in sizce yeterli mi?

Genshin Impact de en az 13-15 GB arası var onu da unutmamak gerek. (Android'de öyle) 64 GB duruma göre yeterlidir.

64 GB yeter mi hiç bilmiyorum. Şu anki telefonum 16 GB ve hiç yetmiyor. Oyun olarak Genshin Impact ve arada takılmalık 3-4 oyun indirsem. Zaten fotoğraf ve video ayda yılda bir defa çekerim. Sadece sosyal medya ve birkaç oyun in sizce yeterli mi?
Günümüzdeki ekran teknolojilerine alışık değilseniz alınabilir. Çok fazla kamera ile video çekmek yetersiz olacaktır. Ondan dolayı bitmemesine özen gösterin.

Alınır 4-5 yıl kullanılır. Çok oyun ve video yükleyeceksen 256 GB olanı almanı tavsiye ederim.

Hafızası yetmezse buluttan yararlanabilirsin. Cihaz alınır.

14K filan. YouTube'dan testlere baktım ve abimde de A13 olan SE2 var. Onun telefonunda bir sıkıntı görmedim oynanışta.
14000₺'ye çok uygun. Şimdiden hayırlı olsun :)

Yeter hocam. Zaten 16 GB'den geçiş yapacaksınız fazla bile gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı