iPhone 11 Pro Max 64 GB yenilenmiş alınır mı?

Scoflame

Femtopat
Daha fazla  
Annem 3 kameralı bir telefon istiyor, görüntüsünü çok beğeniyormuş. Ama bir telefona gidip de 40-50k bayılmak istemiyor. Ona uygun olan telefon bence iPhone 11 Pro Max fakat piyasada 0 ürün kalmamış. Mecbur yenilenmiş almamız gerekiyor. Sizce alınır mı?
Siz sormadan söyleyeyim; annem telefonu sadece günlük yaşantı için kullanıyor (Instagram story, WhatsApp durum vs.)
Almayı düşündüğümüz site:

Son düzenleyen: Moderatör:
Annem 3 kameralı bir telefon istiyor, görüntüsünü çok beğeniyormuş. Ama bir telefona gidip de 40-50k bayılmak istemiyor. Ona uygun olan telefon bence iPhone 11 Pro Max fakat piyasada 0 ürün kalmamış. Mecbur yenilenmiş almamız gerekiyor. Sizce alınır mı?
Siz sormadan söyleyeyim; annem telefonu sadece günlük yaşantı için kullanıyor (Instagram story, WhatsApp durum vs.)
Almayı düşündüğümüz site:

Pek içime sinmedi başka bak bence dostum

Yenilenmiş çok tercih edilecek bir şey değil ayrıyeten bu telefon çok ağır bir telefon, anneniz için ağır bir telefon iyi olur mu bilemiyorum.

Tam bütçe nedir? 11 pro max a o para verilceğine ikinci el 12 pro 13 falan bakabilirsin.

2. el almam diyor, çok katı o konuda. Biliyorum yenilenmiş ürün de çok fazla farketmiyor ama anneme anlatamıyorum bu durumu.
Anneniz aldığı yenilenmiş cihazın 3-4 ay sonra yavaşladığını bozulmaya başladığını görünce keşke almasaydım demez inşallah :)

Eğer 3 kameralı mükemmel telefon istiyorsan S23 al geç. Bu alacağın yenilemiş cihazdan kat kat iyi.

Yenilenmiş çok tercih edilecek bir şey değil ayrıyeten bu telefon çok ağır bir telefon, anneniz için ağır bir telefon iyi olur mu bilemiyorum.
Ağır olması önemli değil onun için, elde güzel dursun ve kamerası iyi olsun istiyor. Yenilenmiş hemen bozulmuyorsa sıkıntı çıkarmıyorsa onun için iyi aslında...

Anneniz aldığı yenilenmiş cihazın 3-4 ay sonra yavaşladığını bozulmaya başladığını görünce keşke almasaydım demez inşallah :)
İşte tam olarak bunu soruyorum, her zaman bu sorunlar ile karşılaşılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı