64 GB RAM önerisi

Hocam 4x16 yapamam. Halı hazırda 4x8 kullanıyorum ve öyle aldığıma pişmanım. Baya bir sanal pc açtığım için ram ihtiyacı oluyor cpu dan yana sıkıntım yok fakat ram yetersiz kalıyor. Dolayısıyla ileride 128 GB a doğru gitme ihtimalimden dolayı 2x32 olanlara yöneldim. Anakartım maks 128 destekliyor zaten.

Dolayısıyla mevcut paylaşmış olduğum linklerden ya da tavsiye edebileceğiniz varsa çok sevinirim, 2x32 olacak şekilde.
Gskill al hocam. Fazla fiyata değmez.

Gerçek hayatta CL16 ile 18 arasındaki performansı göremeyeceksin zaten. O yüzden en ucuz 2x32 RAM'i alabilirsin :). XMP'de IMC'de problem yaşamazsın.

Webte indirim var bu iyi midir?

Alabilirsin. Fark etmez.

XMP'de IMC'de problem yaşamazsın.

32 GB bellekler genellikle Dual Rank oluyor, yani belki. :)

Alabilirsin. Fark etmez.

32 GB bellekler genellikle Dual Rank oluyor, yani belki. :)
Sipariş ediyorum GSKILL 64GB (2x32GB) RipjawsV Siyah DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ram açıklamasında şunu yazıyor:
XMP 2.0 Desteği
Sadece ayarla ve başla.. En yeni Intel XMP 2.0 profiller ile programlanmıştır, siz ile ve aşırı performans arasındaki tek şey basit bir ayardır.

Anakart Aorus x570 Pro, İşlemcim Ryzen 9 3900x. Uyum sorunu yaşar mıyım?
@William Butcher

Herkese çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Sipariş ediyorum GSKILL 64GB (2x32GB) RipjawsV Siyah DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ram açıklamasında şunu yazıyor:
XMP 2.0 Desteği
Sadece ayarla ve başla.. En yeni Intel XMP 2.0 profiller ile programlanmıştır, siz ile ve aşırı performans arasındaki tek şey basit bir ayardır.

Anakart Aorus x570 Pro, İşlemcim Ryzen 9 3900x. Uyum sorunu yaşar mıyım?
@William Butcher

Herkese çok teşekkürler.

Yaşamazsın. Rica ederim.

Ramleri aldım 2x32 olarak ve sorunsuz bir şekilde çalıştırıyorum. Çok iyi performans veriyor ve PC yi hayli rahatlattı.

Geri
Yukarı