Laptop için 64 GB RAM önerisi

Nocturama

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yeterli olmadığını düşündüğümden laptopa 64 GB RAM ve 2 TB SSD takviyesi yapmak istiyorum, 2 yıl öncesinde masaüstü toplamışlığım var ancak ilk defa laptop kullanıyorum. Bütçe sınırım yok. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Mainboard.png
    Mainboard.png
    215,4 KB · Görüntüleme: 28
  • Memory.png
    Memory.png
    217,9 KB · Görüntüleme: 21
  • SPD.png
    SPD.png
    257,4 KB · Görüntüleme: 21
Hocam selam. Dizüstü bilgisayarlarının bu düzeyde bir RAM kapasitesine gerek olmadığını belirtmek isterim. Bunun yerine 32 GB RAM düşünebilirsin, SSD tarafında doğru bir seçim fakat iyi bir marka SSD almanı tavsiye ederim bütçe sıkıntın yoksa.

Arkadaşlar selam, yeterli olmadığını düşündüğümden laptopa 64 GB RAM ve 2 TB SSD takviyesi yapmak istiyorum, 2 yıl öncesinde masaüstü toplamışlığım var ancak ilk defa laptop kullanıyorum. Bütçe sınırım yok. Şimdiden teşekkürler.

Bundan 2 tane al.

Soğutuculu ssd.

Hocam selam. Dizüstü bilgisayarlarının bu düzeyde bir RAM kapasitesine gerek olmadığını belirtmek isterim. Bunun yerine 32 GB RAM düşünebilirsin, SSD tarafında doğru bir seçim fakat iyi bir marka SSD almanı tavsiye ederim bütçe sıkıntın yoksa.
Hocam sizde katılırsınız ki 4080 ve i9 13950hx e 16gb ram bacak çalışmayan bodyci gibi biraz, e tabi bilerek aldım orası ayrı zaten, makineyi açmışken yapıştırıp geçeyim temizlikten temizliğe açayım diyorum, artık uğraşasım ve vaktim olmadığı için laptopa geçtim zaten

Geri
Yukarı