64 GB USB 32 GB gözüküyor

dgknn010

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben USB'ye Windows 10 format dosyaları hazırlamıştım. Daha sonra işim bitince PC'ye taktım USB'yi ve 32 GB olduğunu gördüm. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-04 160622.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-04 160622.png
    121,6 KB · Görüntüleme: 38
rufusla usbne freedos format at eski haline döner içine windows filan kurduysan eğer windows yükleyicisi bölümleri kendine göre düzeltip kapasiteyi düşürüyor

USB'yi Rufus ile mi hazırladınız? Hazırlarken yanlış bir seçenek seçmiş olabilirsiniz belki. Çok fazla USB format belleği oluşturdum ben ama hiç bu durumla karşılaştırmadım.
Yüksek boyutlu USB kullanmaya başladım başlayalı bende de bu problem olmaya başladı. 256'lık USB 3.2'ye ISO yazdırmıştım.

Yüksek boyutlu USB kullanmaya başladım başlayalı bende de bu problem olmaya başladı. 256'lık USB 3.2'ye ISO yazdırmıştım.
Ben hep 32 veya 16'lık kullandım format belleği için. Bu boyutlarda hiç sıkıntı çıkmadı. Şunu denediniz mi?

Ben hep 32 veya 16'lık kullandım format belleği için. Bu boyutlarda hiç sıkıntı çıkmadı. Şunu denediniz mi?
Yok hocam bu işe yarıyor ancak ben çok üşengeç olduğum için program çalıştırdım kendisi yapsın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı