64 GB USB Bellek Tavsiyesi

Reveral

Kilopat
Daha fazla  
Yeni USB bellek alacağım ama kararsız kaldım. Okuma/yazma hızı yüksek olan 64GB'lık USB 3.0 önerebilir misiniz ? Bütçem 60-75 TL arası.

Yaklaşık 1 ay önce aldım ve gayet memnunum. Daha önce aynı ürünün 32 GB modelini de kullanma fırsatıım olmuştu. Ondan da memnun kalmıştım. Tabi artık MicroUSB pek önem verilmesi gerekilen bir seçenek değil ancak olması da gayet güzel. LG G4 cihazımla birlikte de sorunsuz kullanabiliyorum.

Kingston 64gb Usb 3.0 Flash Bellek Micro Duo Otg GittiGidiyor'da 246873183

Hem uzun ömürlü hemde hızlı okuma+yazma istiyorsan Sandisk Ultra'yı öneririm. Bende 16GB2lığı var. 16 aydır felan kullanıyorum yazma hızı hala 45MB/s. Bunun 64GB'lığı çok daha hızlıdır.

75 liraya 32GBlık USBlerin hızlılarını alabilirsin:Sandisk Extreme 32GB USB3.0 USB Bellek (SDCZ80-032G-G46) Fiyatı

100MB/sn'ya yakın sıralı yazma ve 200 üstü sıralı okuması var.

64GB lazım bana da. Bu pahalı gözüküyor.

Yaklaşık 1 ay önce aldım ve gayet memnunum. Daha önce aynı ürünün 32 GB modelini de kullanma fırsatıım olmuştu. Ondan da memnun kalmıştım. Tabi artık MicroUSB pek önem verilmesi gerekilen bir seçenek değil ancak olması da gayet güzel. LG G4 cihazımla birlikte de sorunsuz kullanabiliyorum.

Kingston 64gb Usb 3.0 Flash Bellek Micro Duo Otg GittiGidiyor'da 246873183

MicroUSB olması gereken bir şey desteği varsa bütçen de varsa neden olmasın.

Sandisk Dual Drive 64GB USB 3.0 USB Bellek SDDD2-064G-G46 Fiyatı

Buldum sanki bu iyi midir sizce ? 150MB/sn yazıyor. Ayrıca MicroUSB li

Hızı yüksek istiyorsan; diğerlerinden daha pahalı olur.
64 GB şart ise zaten bilindik markaların ürünlerinden liste çıkarıp üretici sayfasından okuma yazma değerlerine ulaşabilirsin, gerçi çoğu yazma değerini o ürünlerde vermez.

Bulduğun üründeki ifadeyi yanlış anlamışsın, sürücüden bilgisayara olması sürücüden aktarım olduğunu gösterir ki bu da okumadır, yazma değil.
SanDisk Ultra Dual USB Sürücüsü 3.0

Hızı yüksek istiyorsan; diğerlerinden daha pahalı olur.
64 GB şart ise zaten bilindik markaların ürünlerinden liste çıkarıp üretici sayfasından okuma yazma değerlerine ulaşabilirsin, gerçi çoğu yazma değerini o ürünlerde vermez.

Bulduğun üründeki ifadeyi yanlış anlamışsın, sürücüden bilgisayara olması sürücüden aktarım olduğunu gösterir ki bu da okumadır, yazma değil.
SanDisk Ultra Dual USB Sürücüsü 3.0

Bilgisayar sürücü veya sürücü bilgisayar arası aktarım hızını arıyorum. Bu üründe yazmıyor herhalde nasıl öğrenebilirim sizce iyi midir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı