64 MB multimedia kart nasıl çalıştırılır?

Gökkayahan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocalarım, fotoğraflarda attığım bir kart var elimde, evde buldum. Anladığım tek şey 64 MB olduğu.

Bilgisayara yine fotoğrafını attığım kart okuyucuyla (hep kullandığım bir alet, bir sorunu yok) taktım ve nutku tutuldu adeta bilgisayarın. Bilgisayarım, disk yönetimi ve aygıt yönetimi ne yaptığını anlayamadığım bir şekilde afalladı yarım saat boyunca.

Yalnız bir saniyeliğine de olsa ayrılmamış alan olarak 61 MB gördüm, tam ne olduğuna bakacaktım ve mavi ekran.

Telefona taktım OTG ile, biçimlendir dedi. Amacım içinde ne var ona bakmak. Ne yapabilirim?

(Moderatör fotoğrafları sürprizbozana koymuş)
Nostalji köşesinden fırlamadılar, şartlar bize her gün nostalji yaşatıyor, sağ olsunlar.

20210402_210024-01.jpeg
20210402_205900-01.jpeg
20210402_210302.jpg

Son düzenleme:
En son vazgeçeyim biçimlendireyim dedim, bilgisayar bir türlü biçimlendiremedi. Telefonda ise şöyle bir hata aldım. Herhalde boş vereceğim, çok da önemli değil. Uğraşmayın, merak edersem konuları ben araştırım hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210402-221141-01.jpeg
    Screenshot_20210402-221141-01.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 31
Hocalarım, fotoğraflarda attığım bir kart var elimde, evde buldum. Anladığım tek şey 64 MB olduğu.

Bilgisayara yine fotoğrafını attığım kart okuyucuyla (hep kullandığım bir alet, bir sorunu yok) taktım ve nutku tutuldu adeta bilgisayarın. Bilgisayarım, disk yönetimi ve aygıt yönetimi ne yaptığını anlayamadığım bir şekilde afalladı yarım saat boyunca.

Yalnız bir saniyeliğine de olsa ayrılmamış alan olarak 61 MB gördüm, tam ne olduğuna bakacaktım ve mavi ekran.

Telefona taktım OTG ile, biçimlendir dedi. Amacım içinde ne var ona bakmak. Ne yapabilirim?

(Moderatör fotoğrafları sürprizbozana koymuş)
Nostalji köşesinden fırlamadılar, şartlar bize her gün nostalji yaşatıyor, sağ olsunlar.

Eki Görüntüle 954545Eki Görüntüle 954546Eki Görüntüle 954548

Hocam kartı açabildin mi? Aynı karttan bende de var içinde küçüklük fotoğraflarım varmıs fakat nasıl acacağım biilmiyorum bir aparat veya çoklayıcı vs mi gerekiyor öyleyse kullandığın veya önerdiğin bir ürün var mı?

Geri
Yukarı