64GB SSD Windows için yeterli mi?

64bit için 32GB, 32bit için 16GB yazıyor. Sadece windowsu kurmak için SSD yeterli olacaktır.

Windows kurarsanız küçücük bir depolama alanı kalacak sizin için. Eğer 64GB SSD dışında başka bir depolamanız yoksa Linux dağıtımlarını deneyin en azından kullanabileceğiniz alanınız olur bilgisayarda.

Ek olarak 1TB HDD var oyunlarım onun içinde. Windows 10 değil 7 düşünüyorum ben Windows 10'a bir türlü alışamadım Windows 7 alışığım.

Windows dediğimiz şey alışması zor bir şey değil hocam yapmayın:) SSD almayı düşündüğünüze göre inanılmaz düşük donanımlı bir pc kullanmıyorsunuzdur herhalde.. o yüzden ilk yapacağınız iş öncelikle bir Wİndows 10'a başlamak olsun bence.

Onun yanında 128 GB almanız çok iyi olur. Öbür türlü sistemden sonra 5 10 gb anca kalır.. Daha 2 gün önce ikinci el 150 liraya SSD sattım en kötü öyle bir şey bulun.

Aliexpress'de 128 GB SSD'ler 100TL hiç olmazsa onları düşünüyorum. Bir de cidden Windows 10'u hiç sevmiyorum nedenini bilmiyorum ama gerçekten hiç hoşlanmıyorum. Sistemim de i3 9100F, RX560 4 GB, 8 GB 2400MHz, WD 1TB 7.2K HDD.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı