65.000 - 85.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
65000-85000 TL

khrushchyova

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba efendim, iyi sosyaller dilerim. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem 65-85 bin TL aralığında seyretmektedir. Intel i9 içeren ve kaliteli Hz oranı yüksek 24" monitör ile birlikte sistem toplama denemelerim oldu fakat çok fazla pahalı olduğuna dair geri dönüşler aldım. Ek olarak toplamaya çalıştığım sistemleri yorumlarınıza sunacağım. Sistem toplama amacım; oyunlarda hem performans hem de kaliteli bir görünüm elde etmek ayrıca 3D modelleme ve Unreal Engine 5 kodlama üzerine de çalışmalarım olacaktır. Uzun ömürlü bir bilgisayar toplamak istiyorum. Değerli vaktinizi ayırıp bu konuyu görmeniz halinde fikirlerinizi belirtmeyi es geçmeyin. Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi sosyaller dilerim.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    19,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 2.PNG
    2.PNG
    20 KB · Görüntüleme: 34
Ekran kartı olarak yeni gelicek olan RTX 4070 Ti Super modelini tercih etmeni öneririm bu kartı öylesine koydum.

Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp araştırma yaptığınız için çok teşekkür ediyorum. Sinerji ve İtopya gibi sitelerden toplayabilir misiniz peki? Kurumsal fatura keseceğim için toplu bir yerden satın almak istiyorum. Ayrıca i7 tercihinizin sebebi nedir? İ9 dayanıklılık ve uzun süreli performans için ideal değil midir?

Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp araştırma yaptığınız için çok teşekkür ediyorum. Sinerji ve İtopya gibi sitelerden toplayabilir misiniz peki? Kurumsal fatura keseceğim için toplu bir yerden satın almak istiyorum. Ayrıca i7 tercihinizin sebebi nedir? İ9 dayanıklılık ve uzun süreli performans için ideal değil midir?

i7 14700K F/P anlamında şu an alabileceğiniz en iyi video edit ve oyun işlemcisidir performans testlerine bakıp kendin görebilirsin onun dışında aynı fiyata bu sistemi toplu bir şekilde alamazsın daha önce denedim tek tek almaktan pahalıya geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı