65.000TL'ye kadar motor tavsiyesi

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
60-65 arası çok dik olmayan yokuşlarda sorun çıkarmayacak 125cc motor öneriniz var mı?
r125 ve rtr200 e ucundan bi göz gezdirdim tam bilgisi olan var mı? 2. el alacağım muhtemelen kaç km üstü fazladır bilgim yok bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

TVS hint malı ve motorları japon kadar olmasada kaliteli. TVS 3 bujili az yakıyor dijital gösterge led far ekstrası var. Mexico çin malı ve motor bloğu bir tık daha kalitesiz tek bujili ve balansör var ( krank titremesini engelliyor). TVS'de marş motoru yok tuşa tıklayınca direk çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60-65 arası çok dik olmayan yokuşlarda sorun çıkarmayacak 125CC motor öneriniz var mı?
R125 ve rtr200'e ucundan bir göz gezdirdim tam bilgisi olan var mı? 2. el alacağım muhtemelen kaç km üstü fazladır bilgim yok bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

65'e R125 yok ki.

Siz deyince fark ettim de hakikaten yokmuş.

R125 ve CBR alınmaz çok eski kasalar grenajlar çok pahalı ve çoğu hasarlı son kullanıcısını arıyor ha belki temiz olursa CBR alınabilir ama R125 kesinlikle alınmayacak bir motor çok hor kullanıyorlar motoru bende racing istiyorum ama 125 racingler hem kötü hem de fiyatlarına değmez azıcık bekleyip A2 ile R25 falan alırsın.

Geri
Yukarı