65 TL'ye oyun kumandası tavsiyesi

Vay arkadaş, benzer bir Snopy gamepad vardı, daha kaliteliydi.

Bimeks sepetlerinde 20TL'ye almıştım.

Çakma 360 kolu veya DS3 kolu alabilirsin.

Attığın Snopy kötü alma.

Bende bunun kırmızısı var, 20TL'ye almıştım Bimeks'ten. Güzel kendisi, titreşimi ve hissiyatı iyi.

Şöyle bir şey var, bu da iyi gözüküyor.

Vay arkadaş, benzer bir Snopy gamepad vardı, daha kaliteliydi.

Bimeks sepetlerinde 20TL'ye almıştım.

Çakma 360 kolu veya DS3 kolu alabilirsin.

Attığın Snopy kötü alma.

Bende bunun kırmızısı var, 20TL'ye almıştım Bimeks'ten. Güzel kendisi, titreşimi ve hissiyatı iyi.

Şöyle bir şey var, bu da iyi gözüküyor.
Dostum seninkiyle Forza oynayabiliyor musun ?

Keşke önce bir sor, Forza oynayatabilecek sistemin var mı?

X-Input olması lazım. Bütün X-Input destekleyen oyunları oynarsın, onlarda zaten neredeyse bütün video oyunları.
Teşekkürler dostum, Papara için black kart istedim ama hala gelmedi, gelince alayım o zaman. Şuan için herhangi bir sıkıntı yok değil mi ?

Teşekkürler dostum, Papara için black kart istedim ama hala gelmedi, gelince alayım o zaman. Şuan için herhangi bir sıkıntı yok değil mi ?
Yok hocam.

Ben memnundum, hala duruyor. Güzel oynuyordum oyunları, tabii HL2 falan oynuyordum.

Logitech F710 kullanıyorum şu an.

Yok hocam.

Ben memnundum, hala duruyor. Güzel oynuyordum oyunları, tabii HL2 falan oynuyordum.

Logitech F710 kullanıyorum şu an.
Ben de şuan 11. sınıfım, kullanacağım maksimum 8 ay zaten, üniversitesi sınavı sonrası güzel bir şey almayı düşünüyorum. Sizinki herhalde 5 yıllık var galiba ?

Ben de şuan 11. sınıfım, kullanacağım maksimum 8 ay zaten, üniversitesi sınavı sonrası güzel bir şey almayı düşünüyorum. Sizinki herhalde 5 yıllık var galiba ?
4 yıl rahat var hocam.

Bimeks battı artık, biliyorsunuz. Batmadan birkaç ay önce almıştım. Hala cayır cayır çalışıyor.

Ek olarak sürücüsü de var.

Geri
Yukarı