65 yaş üstü için akıllı telefon tavsiyesi

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar hepsini bir değerlendireceğim.

2. el telefon düşünmüyorum. Zaten Redmi 10 bütçeyi çok aşmıyor bir bakayım ona.

Aslında ilk gözüme çarpan Samsung A04 idi. Kayınvalide de 6 aydır kullanıyor ve memnun. Ama olumsuz yorumlar da var.

OnePlus 7'ye bakmanı öneririm Redmi 10'dan da iyi.

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar hepsini bi değerlendireceğim.

2. el telefon düşünmüyorum. zaten redmi 10 bütçeyi çok aşmıyor bi bakayım ona.

Aslında ilk gözüme çarpan Samsung A04 idi. Kayınvalide de 6 aydır kullanıyor ve memnun. Ama olumsuz yorumlar da var.
A13 bütçenizde alınabilir, ben a13 kullanıyorum sorularınızı sorabilirsiniz.

OnePlus 7'ye bakmanı öneririm Redmi 10'dan da iyi.
Teşekkür ederim kardeşim 2. el düşünmüyorum. Sıfırı da biraz bütçeyi aşıyor.

A13 bütçenizde alınabilir, ben a13 kullanıyorum sorularınızı sorabilirsiniz.
İnceleyip bakacağım. Sorum olursa sorarım. Teşekkür ederim.

Hocam j li dediginiz telefon kesin Galaxy J7 Prime ikinci eli 1.500 olan bir telefon çokta birşey beklememek lazım
Aynen hocam J7 idi 😅

Son düzenleme:
Neredeyse annemi tarif etmişsiniz, ona da bir telefon arıyoruz; siz en son ne yaptınız acaba?
Bence Galaxy J7 Prime alın PUBG bile açıyor J7 2. eli 1.500 TL ye yakın olması gerek. Kısacası J7 Prime tam bir fiyat performans ürünü. Ama depolama yetmeyebilir 32gb alın ondan. Çünkü 16 GB çoğunu android'in kendisi kaplıyor.

Bence Galaxy J7 Prime alın PUBG bile açıyor J7 2. eli 1.500 TL ye yakın olması gerek. Kısacası J7 Prime tam bir fiyat performans ürünü. Ama depolama yetmeyebilir 32gb alın ondan. Çünkü 16 GB çoğunu android'in kendisi kaplıyor.
Annemin telefonu zaten Samsung Galaxy J7 Prime 16 GB ve depolama alanı hep dolu; artık güncelleme de almıyor.

Annemin telefonu zaten Samsung Galaxy J7 Prime 16 GB ve depolama alanı hep dolu; artık güncelleme de almıyor.
O zaman Redmi'lere bakın onlar içi eski dışı USB-C olsun Android sürümü olsun bunlar dışında Galaxy J7 Prime ile aynı sayılır. Depolama dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı