650.000 TL otomatik araba tavsiyesi

Rıdvan Tamaç

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Zor bela sağdan soldan borçla bir araya getirdiğim maksimumum 650 bin TL ile otomatik bir araba almak istiyorum. Bu arabayı arada annem ve kız arkadaşım da kullanacak. O yüzden daha çok küçük arabalara bakıyordum. Peugeot 208 hoşuma gitmişti ama çevremde herkes ya 208'e karşı geldi ya da Peugeot markasına. Benim de tasarım ve donanım açısından C4 exclusive hoşuma gitmişti. Minimum 2015 ve mümkünse 150.000 km'yi geçmeyenler bakıyorum. Bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir?

Favorilere eklediğim birkaç araç;

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...at-6-k.kartina-12-ay-taksit-1159915391/detay/ size bu arabayı önerebilirim km açısından az uygun fiyatlı pazarlık araç başında yapabilirsiniz. Dolu dolu araba kendisi konforlu yavaş bir arabada değil kısaca her türlü uygun şimdiden hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin hocam.

Vaktinizi ayırıp fikir belirttiğiniz için teşekkürler. Evet benim de hoşuma gitti.
1.2 puretechler nasıldır?

Skoda Rapid'lere bakabşilirsin.

Birkaç tanesine baktım da km ve yıl olarak benim fiyata yok sanırım. Bu kazalar ciddi midir? Bakılabilir mi?

Vaktinizi ayırıp fikir belirttiğiniz için teşekkürler. Evet benim de hoşuma gitti.

Birkaç tanesine baktım da km ve yıl olarak benim fiyata yok sanırım. Bu kazalar ciddi midir? Bakılabilir mi?

hocam ben iç rengine falan bayıldım bir ekspertiz sonrası eğer km çok değilse bakabilirsiniz, sizin baktığınız araba biraz fazla hasarlı gibi bence alınmaz.

Düzeltme: Pardon hocam araba manuelmiş.

Hocam bütçe maksimum ne kadar arttırılabilir?

hocam ben iç rengine falan bayıldım bir ekspertiz sonrası eğer km çok değilse bakabilirsiniz, sizin baktığınız araba biraz fazla hasarlı gibi bence alınmaz.

Düzeltme: Pardon hocam araba manuelmiş.

Hocam bütçe maksimum ne kadar arttırılabilir?

Hocam artttırılamaz gibi. Belki 675-700'lere bakıp pazarlık edebilirim.

Merhaba,
Zor bela sağdan soldan borçla bir araya getirdiğim maksimumum 650 bin TL ile otomatik bir araba almak istiyorum. Bu arabayı arada annem ve kız arkadaşım da kullanacak. O yüzden daha çok küçük arabalara bakıyordum. Peugeot 208 hoşuma gitmişti ama çevremde herkes ya 208'e karşı geldi ya da Peugeot markasına. Benim de tasarım ve donanım açısından C4 exclusive hoşuma gitmişti. Minimum 2015 ve mümkünse 150.000 km'yi geçmeyenler bakıyorum. Bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir?

Favorilere eklediğim birkaç araç;

Clio 4 1.5dci EDC
Bütçe biraz artarsa 1.0tce clio5 x tronic
Ya da i20 olabilir otomatik

Geri
Yukarı