650-700 TL ekran kartı tavsiyesi

Rapcopat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet. Sistemimi aralık sonunda yeni toplamıştım, doların 3.xx larda gezmesi nedeniyle oradan buradan kısmak zorunda kaldım ve para biriktirerek bu işe girdiğim için parça/parça topladım diyebilirim. Amacım en başından beri GTA 5 oynamaktı, baharın gelmesiyle mikrofonumu satıp ekran kartı almaya karar verdim :) Verebileceğim miktar 650, max zorlama durumum 700 lira biraz da ileriye dönük bir tavsiye istiyorum. (2,3 yıl götürmeli hiç yoktan) Asus Strix GTX 950 var şu an aklımda öncesinde MSI vardı. Asus'un çekirdek frekansının daha yüksek olması, MSI'dan daha ucuz olması ve xsplit gamecaster yazılımı sayesinde (Arka planda çalışan uygulamaları kapatma, görselleri kapatma, belleği serbest bırakmaya yarayan bir yazılım) strix lazer çıkartma da cabası :D Arka planda çalışan uygulamalara sinir olduğumdan (Görev yöneticisiyle kavga bile ediyorum, ben kapatıyorum onlar açılıyor) ve artık Afterburner'ın desteğinin marka dışında da olması nedeniyle MSI tarafından bir kaybımın olmayacağı fikrindeyim, yine de tavsiyelerinizi bekliyorum..

Sistemim şu an şu şekilde;
  • AMD FX X6 6100 (OC Genie II ile 3.55 GHz kullanmaktayım)
  • MSI 970A/G43
  • Cooler Master Hyper TX3 Evo
  • Gskill RipjawsX 8GB 1600 Mhz Dual Channel
  • MSI R7 240 LPV1
  • Zalman R1+600LE
  • Casper M.CS-LED185SNC-DVI 18,5'' Led monitör

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı