650+80 Watt Bronze PSU önerisi

High Power kullanıyorum gayet sessiz çalışıyor.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Tam yük altında uğultu sesi çıkarıyor mu?

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Tam yük altında uğultu sesi çıkarıyor mu?

2018'den beri kullanıyorum hocam bu modelin 550W olanını şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım, yük altında uğultu veya coil whine sesi de yok. Alınca stress testi yaparsınız kafanıza yatmazsa 14 gün yasal iade hakkınız var.

2018'den beri kullanıyorum hocam bu modelin 550W olanını şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım, yük altında uğultu veya coil whine sesi de yok. Alınca stress testi yaparsınız kafanıza yatmazsa 14 gün yasal iade hakkınız var.
Teşekkür ederim önerilerinizi dikkate elacağım. Bu markanın daha uyguna 600+80 modeli yok mu ya da ben mi bulamadım.

Buldum ama 70 tl fark varmış sadece aralarında.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim önerilerinizi dikkate elacağım. Bu markanın daha uyguna 600+80 modeli yok mu ya da ben mi bulamadım.

Buldum ama 70 TL fark varmış sadece aralarında.

Sizin sisteme 500W olanı da yeter, 12V kanalından 456W güç veriyor. Sizsin sistem tam yük altında 300W bile çekmez.

Sizin sisteme 500W olanı da yeter, 12V kanalından 456W güç veriyor. Sizsin sistem tam yük altında 300W bile çekmez.

500W alınacaksa bu alınmaz.

Benim sistemde 500 watt veya 600-700 watt psu kullanıldığında ikisi arasında ses farkı olur mu? 500 watt olan 700’e göre kapasitesinin daha fazlasını kullanacağından yük altında daha mı fazla ses çıkarır? Eğer öyleyse 500 watt’ı elerim. Ses konusunda her ikisi de aynıysa alırım. Ses benim için çok önemli.

Hocam aralarında ne gibi farklar var. Neden evgayı tercih etmeliyiz ? Bunları da belirtirseniz sevinirim.

Alınmaz derken, kullandınız mı siz hem kendi önerdiğinizi ve benim önerdiğimi? Ben 4 yıldır kullandığım ve sorun yaşamadığım için önerdim. EVGA ile sorun yaşayanları okudum, EVGA PSU hiç kullanmadım fikir beyan edemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı