650 TL Gamepad Önerisi

seventy0ne

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 2-3 yıl önce AliExpress'ten kuponla falan GameSir G4 Pro gamepad almıştım. Sıkıntısız bir şekilde kullanırken üstüne kahve döküldü ve "A" tuşu ışıkları yanarken tuş basmıyor. Mümkünse Xbox tuş dizilimi olsun bu dizilimle gamepad kullanmaya alıştım. Kablolu veya kablosuz olması çok da önemli değil. Elimdekini tamir ettirmeyi deneyeceğim ama yaptıramazsam da şimdiden bakınayım dedim. Varsa tavsiyeleriniz şimdiden teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim. Vergiler falan dahil 13 dolar oluyor. Type-c falan olsaydı keşke diyeceğim ama 350 liraya bu kadar oluyor herhâlde. 20 dolara kadar vergisi dahil varsa başka bir tavsiyeniz alabilirim.

Çok teşekkür ederim. Vergiler falan dahil 13 dolar oluyor. Type-c falan olsaydı keşke diyeceğim ama 350 liraya bu kadar oluyor herhâlde. 20 dolara kadar vergisi dahil varsa başka bir tavsiyeniz alabilirim.
Böyle bir model de var. Yorumları da gayet güzel, kendimde almayı düşünüyorum. Alırsanız yorumunuzu beklerim.

Uzun süredir alışveriş yapmamış aliexpress hesabı veya yeni bir hesap ile alışveriş yaparsanız fiyat daha da düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı