650 TL kasa önerisi

Bütçe
650

Aklında şüphe olmasın bence mükemmel bir kasa.
MSI Mag Forge 100M, Temperli Cam, 2X Rgb Fan, 1X 120Mm Fan Atx Gaming Bilgisayar Kasası: Amazon.com.tr bununla arasında ki fark nedir neredeyse 100 tl fiyat farkı var

ya da
xpg önü mesh değil diye hava akışında sıkıntı yaratmaz mı ?

Senin gösterdiğin kasada çok güzel istersen Sharkoon lit 200 kasa alabilirsin ön tarafa 2 fan daha eklediğinde hava akımı konusunda çok daha iyi oluyor. Kullanıyorum çok memnunum. Kalan parayla kasanın üst kısmına RGB fan alıp daha da güzelleştirebilirsin ya da alacağın CPU'ya eklersin daha iyi CPU soğutucu alırsın.
Kasa incelemesi 3:10 da başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat.

Sharkoon lit 200 tanıtım videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Senin gösterdiğin kasada çok güzel istersen Sharkoon lit 200 kasa alabilirsin ön tarafa 2 fan daha eklediğinde hava akımı konusunda çok daha iyi oluyor. Kullanıyorum çok memnunum.

Kasa incelemesi 3:10 da başlıyor.

Fiyat.

Sharkoon lit 200 tanıtım videosu.

Bende aynı modeli kullanıyorum, ilk öncelikle ARGB kontrolcüsü çok yetersiz. 3 adet fan aldım ve sadece 1 tane takabiliyorum. Mesh bir model olmadığı için önünü çıkarmanız lazım ki çirkin duruyor.

XPG önü mesh değil diye hava akışında sıkıntı yaratmaz mı?

5e590677365ad.jpeg

Önü mesh değil ancak yanlarda ki açıklık gayet yeterli. Hava sirkülasyonu da malzeme kalitesi de gayet kaliteli bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı