650 TL kasa önerisi

Bütçe
650
Pardon yanlış yazmışım ARGB fan kullanıyorum bu arada :D
sistemimin videosunu attım beni yorma daha fazla.
Ya bak canım agam, kontrolcü 1 ARGB portu boş olarak geliyor, anakartımda 1 adet ARGB portu olduğu için ışıkları yönetmek istediğimden oraya taktım. Molex kablosu ile bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun ama o sadece güç veriyor. Bu yüzden ARGB portlarında 1 tane boş yerim kalıyor. Onu da CPU soğutmaya takıyorum çünkü soğutma ARGB.

Ya bak canım agam, kontrolcü 1 ARGB portu boş olarak geliyor, anakartımda 1 adet ARGB portu olduğu için ışıkları yönetmek istediğimden oraya taktım. Molex kablosu ile bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun ama o sadece güç veriyor. Bu yüzden ARGB portlarında 1 tane boş yerim kalıyor. Onu da CPU soğutmaya takıyorum çünkü soğutma ARGB.

Kontrolcünü reset söküp anakartına mı bağladın.

Madem ARGB fan kullanacaksın ona göre anakart alacaksın ya da ARGB fan kontrolcü burada kasaya laf atman saçmalık. Yapacağınız şey için ürün alın sonra yok orası böyle şöyle demeyin.
Neden ürün almak zorundayım? Bu fiyatta 6 portlu bir çoklayıcı yerine 4 portlu gelmesi üzdü.

Hocam onu alacağına Sharkoon TG6 alsın.
Dark Diamond PRO Mesh 4x12cm FRGB Fan, Full Akrilik Yan Panel, USB 3,0 Bilgisayar Kasası (DKCHDIAMONDPROMS)): Amazon.com.tr bu kasayı buldum sizce nasıl
Dark Diamond PRO Mesh 4x12cm FRGB Fan, Full Akrilik Yan Panel, USB 3,0 Bilgisayar Kasası (DKCHDIAMONDPROMS)): Amazon.com.tr bu kasayı buldum sizce nasıl
GameBooster JBST-GBG3030B Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa birde bu var

Geri
Yukarı