650 TL Kasa tavsiyesi

eco1999

Kilopat
Daha fazla  
2-3 ay önce sinerji bilgisayar üzerinden toplatmış olduğum sistemde Dark Guardian Pro model kasa aldım. Aldığımdan beri kontrolcü düzgün çalışmadı. Kaç defa iletişime geçtim sinerji ve distribütör olan akortek ile. Akortek son 2-3 haftadır. İlk başta direk size kontrolcüyü göndereceğiz dediler. Beni beklettiler. 1 hafta geçti aradığımda elimizde stok yok hafta sonuna doğru gönderilir dediler. Daha zaman geçti üstünden sonra biz böyle bir şey yapmıyoruz. Sizin kontrolcüyü göndermeniz lazım dediler. Gönderdim ve şu an bana dedikleri tamir yapamıyoruz ve değişim de yapamıyoruz. Stok gelmeyecek. 0 aldığım ürün kusurlu ve kasayı muadili ile değiştirebilir miyiz dediğimde ise fiyat farkı alacaklarını söylediler. Böyle rezalet görmedim. Sürekli herkes farklı bir şey diyor firmada ve çözüm getiren yok. Aldığım zaman sınavlarım falan vardı pek ilgilenemedim.

Para iadesi alırsam 650 TL falan alacağım sanırım o zaman aldığım fiyatı. Şu an sizce ne yapmalıyım. Kasa alınacak olsa o fiyata ne olur şu an.

Vallahi bıktım bu akortekten. Sinerji üzerinden tavsiye verir mısınız acaba.
Hocam bence Sinerji'den almayın. Fiyatlar allaha emanet ben size söyleyeyim.
Bu olabilir.
650 TL bütçe varken Aerocool Ore Saturn alınmamasını öneririm. Daha iyileri var bu bütçe içinde.

Evet bende onu diyecektim simdi o kasayi baska siteden 400tl ye bulabilirsiniz.
Birde bu var.
Aerocool Ore Saturn 4x12cm Fixed RGB Fanlı, Pencereli, Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-ORS) | Teknobiyotik

Ayni kasa teknobiyotikde 403 tl

Hocam bence Sinerji'den almayın. Fiyatlar Allah'a emanet ben size söyleyeyim.

650 TL bütçe varken Aerocool ore saturn alınmamasını öneririm. Daha iyileri var bu bütçe içinde.

Oradan toplandı, yarın göndereceğim onlara geri. Toplanırsa orada toplanır yeniden ondan dolayı.

Geri
Yukarı