650 TL Kasa tavsiyesi

Evet bende onu diyecektim simdi o kasayi baska siteden 400tl ye bulabilirsiniz.
Birde bu var.
Aerocool Ore Saturn 4x12cm Fixed RGB Fanlı, Pencereli, Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-ORS) | Teknobiyotik

Ayni kasa teknobiyotikde 403 tl

Akortek ve teknobiyotik aynı firma. Ondan dolayı iade alırsam Dark ve türevi düşünmüyorum.
Yani sinerji şart mı?

Aynen.

Dark Guardian Pro yu seçmemin nedeni mesh panel tempered glass ve güzel tasarımıydı. Ama serviste parçası yok saçmalık.

Akortek ve teknobiyotik aynı firma. Ondan dolayı iade alırsam Dark ve türevi düşünmüyorum.

Aynen.

Dark Guardian Pro yu seçmemin nedeni mesh panel tempered glass ve güzel tasarımıydı. Ama serviste parçası yok saçmalık.
100R öneririm ama pahalı. Güzel kasadır.

Bir de gezinirken şöyle bir kasa buldum. Güzel gibi gözüküyor ;

100R öneririm ama pahalı. Güzel kasadır.

Bir de gezinirken şöyle bir kasa buldum. Güzel gibi gözüküyor;

Baktımda MSI olan adreslenebilir değil fanlar. 3 modelinde de hepsi ayrı ayrı illa. Alttakinin ne olduğu belli değil ya. Artık sağlam marka şart. Ağzımız yandı bir defa. Teşekkürler öneri için yine de.

Mesh panel ve hepsi RGB kumandalı bir kasa olsa fena olmaz.

Baktımda MSI olan adreslenebilir değil fanlar. 3 modelinde de hepsi ayrı ayrı illa. Alttakinin ne olduğu belli değil ya. Artık sağlam marka şart. Ağzımız yandı bir defa. Teşekkürler öneri için yine de.
"ıŞıQ mıŞIq" sevdiğiniz belli oluyor. :)
Kaliteli bir kasa atıyorum, "fanlar argb değil" diyorsunuz. Alttaki kasanın da birazcık araştırma ile kötü olmadığını anlayabilirsiniz.

"Işıq mışıq" sevdiğiniz belli oluyor. :)
kaliteli bir kasa atıyorum, "fanlar ARGB değil" diyorsunuz. Alttaki kasanın da birazcık araştırma ile kötü olmadığını anlayabilirsiniz.

Olmuşken öyle olsun diye söyledim. Yanlış anlamayın. Yoksa daha uygun fiyatada kasalar var. Araştırıcam.
Olmuşken öyle olsun diye söyledim. Yanlış anlamayın. Yoksa daha uygun fiyatada kasalar var. Araştırıcam.

@f3turan

Siyah modeli daha güzel sanki ve beyazla arasında ciddi fiyat farkı var. Nasıldır sizce özellikleri. Dark gibi sıkıntı çıkartmaz inşallah.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı