650 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan Oof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 609
Bütçe
600

Oof

Hectopat
Merhaba. Birkaç gündür araştırıyorum oyun amaçlı almayı düşünüyorum. Şu an baktiklarim arasında T60 gözüme çarptı ama bildiğim kadarıyla hot swapable değil.
Switch'leri falan bozulursa çöp olur mu ya da önerdiğiniz başka bir klavye var mı bütçeyi belki 100-150 TL arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler.

E yosoo Z 11 AliExpress'te her şey dahil 800 TL hot swapable Huano Switch kullanıyor. Bu bütçe için en iyisi diye biliyorum. Malum bu bütçede çok büyük beklentiye girmeyin bence.

Bu arada dip not olarak geçiyim bu klavye redragonun marka basılmış hali.

Merhaba. Birkaç gündür araştırıyorum oyun amaçlı almayı düşünüyorum. Şu an baktiklarim arasında T60 gözüme çarptı ama bildiğim kadarıyla hot swapable değil.
Switch'leri falan bozulursa çöp olur mu ya da önerdiğiniz başka bir klavye var mı bütçeyi belki 100-150 TL arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler.

18.31⬠72% OFF|E YOOSO Z11 USB mekanik oyun kablolu klavye kırmızı anahtarı 61 tuÅları bilgisayar PC Laptop için Gamer rus brezilyalı portekizce| | - AliExpress hotswapable bir klavye kendim kullanıyorum tape ve pe foam mode yaptım bu fiyata alabileceğin en iyi klavye.

Benim arkadaşım 600e beyaz Type-C'li klavye almıştı blue Switch de adını hatırlamıyorum markası çok bilindik değil ama kaliteliydi.

Bu yurt dışından gelen ürünler için vergi hariç başka bir ücret veriyor muyuz?
Hayır geçenlerde akkonun 5075b plus modelini aldım sadece vergi almıştı. Eğer firmanın özel olarak kargo ücreti falan varsa o da dahil oluyor. Ne yazık ki vergi ürünün fiyatını çok şişiriyor.

Geri
Yukarı