650 TL kulak içi kulaklık önerisi

Quasarda

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A620M-K 6400mhz | RX 6650 XT Dual | Ryzen 5 7500F 3.7 Ghz | 32GB(16x2) 5200Mhz CL40 DDR5 | 1TB Gen4 Okuma 7000MB-Yazma 4700MB M.2
Merhabalar, daha çok alternatif rock müzik dinleyicisiyim fakat edm, hip-hop ve yabancı pop müzikleri de dinliyorum bunlara uygun, her bir enstrümanı rahat bir şekilde ayırt edebileceğim dengeli bir kulaklık arıyorum. Dengeliden kastım ucuz bas ağırlıklı, tizleri ve midleri olmayan kulaklıklardan olmaması çünkü ne de olsa %80 rock müzik dinliyorum ve tizleri, midleri, vokalisti, özellikle de enstrümanları birbirinden ayırt edebilmem çok önemli. Daha önce böyle bir kulaklık kullanmıştım maalesef ki şu an bu kulaklık üretilmiyor. Bu süreçte kullandığım diğer kulaklıklarda aynı hissiyatı bana veremediler. Çok şey istediğimin farkındayım bu konuda bilgili ve daha önce bu tarz bir kulaklık kullanmış ya da halihazırda kullanmakta olan kişiler yazabilirse çok memnun olurum. Bütçeye gelince 650 TL'yi geçmezse süper olur, zaten geçse bile en fazla 700 TL'ye kadar çıkabilirim mümkün olduğunca 650 TL'yi geçmesin. İlla 650 TL'lik bir kulaklık olmasına da gerek yok hani olmaz ya 200 TL'ye de bu özelliklerde bir kulaklık olursa önerebilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz olması fark etmez. İyi Sosyal'ler, şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı