650 TL kulaklık önerisi

Bütçe
400

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Rampage cobra kulaklığım bozulduğu için yeni kulaklık arayışındayım. Rampage Cobra'dan gayet memnundum, 300TL'ye Gamenote H2002D aldım ve ses kalitesi eski kulaklığımdan çok daha kötüydü. Şu an elimdeki Gamenote kulaklığı iade edip üstüne 100 lira daha ekleyeceğim. 650 TL'lik bir bütçe ile alabileceğim en iyi kulaklığı arıyorum.

kulaklıkta aradığım özellikler
+ses kalitesi. Özellikle FPS oyunlarında güzel performans vermesi.
+mikrofon kalitesi. Bir yandan hobi olarak YouTube ile uğraşıyorum ve mikrofon kalitesi de önemli.
+malzeme kalitesi. Rahat ve en azından çok hassas olmayan bir kulaklık olması.

Not: Gamenote H2002D deneyimimden sonra ses kartsız kulaklık almaya çok sıcak bakmıyorum, ses kartsız da önerebilirsiniz fakat kendinden ses kartlı olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kusuruma bakmayın ama Sosyal'de bir hata var galiba. Sizin konunuz nedense gözükmüyor. Sadece eğer farklı bir konu sayfasında sağ taraftaki "Yeni Konular" kısmına bakarsanız. Orada gözüküyor. Bu nedense bende de olmuştu. Yeni mesajlar kısmında gözükmesi için mesaj yazıyorum.

Maalesef bütçeyi aşamam. Yani en fazla 420 430 yapabilirim gibi geliyor.
Bütçeyi aşamam demiştim ama şuan maksimum 650 liraya kadar bütçeyi çıkarabilirim. 650 liraya kadar alabileceğim en iyi kulaklığı önerebilirsiniz.

Bu attığım 2 modelden hangisi sizce daha iyi? Ve neden?

Son düzenleme:
Bütçeyi aşamam demiştim ama şuan maksimum 650 liraya kadar bütçeyi çıkarabilirim. 650 liraya kadar alabileceğim en iyi kulaklığı önerebilirsiniz.

Bu attığım 2 modelden hangisi sizce daha iyi? Ve neden?
İkisini de alma.
Bu model 2'sinden de kat kat üstün.

Geri
Yukarı