650 TL SSD veya HDD önerisi

Yılbaşı indiriminde Link'te bulunan ürünü aldım. Şimdilik çok memnunum. 1 TB alanda her istediğim oyunu yükleyemiyordum. Şimdi bütün oyunlarımı toplamda 3 TB alanda bulundurup istediğim zaman oynayabiliyorum.
Uygulama açarken v.s hızı tatmin ediyor mu veya oyunları açarken?
650 TL bütçeye kaliteli bir SSD bulmanız zordur biraz biriktirip 950 yaparsanız Samsung 500 GB alıp hızlı ve iyi ömürlü olur :). HDD aşırı yavaş çünkü.
256 MB Önbellek HDD ile SSD arasında yine de çok aşırı fark oluyor mu? Ayrıca 500 GB yine de az gelir diye düşünüyorum. En azından 1 TB olursa daha iyi olur.
@dopeboy yukarıda önerdim. İsterseniz 1TB modelde önerebilirim.
@dopeboy yerine göre önbellek önemli.
Fiyat açısından sorun yok. 2TB olması da iyi. Sadece SSD ile arasında çok ciddi farklar olur mu? Sonuçta 256 MB önbelliği var.

Uygulama açarken v.s hızı tatmin ediyor mu veya oyunları açarken?

256 MB Önbellek HDD ile SSD arasında yine de çok aşırı fark oluyor mu? Ayrıca 500 GB yine de az gelir diye düşünüyorum. En azından 1 TB olursa daha iyi olur.
Ben hiçbir rahatsızlık yaşamadım kullanırken.

Biraz daha biriktirip almanız önerimdir.
Uygulama açarken vs hızı tatmin ediyor mu veya oyunları açarken?

256 MB önbellek HDD ile SSD arasında yine de çok aşırı fark oluyor mu? Ayrıca 500 GB yine de az gelir diye düşünüyorum. En azından 1 TB olursa daha iyi olur.

Fiyat açısından sorun yok. 2TB olması da iyi. Sadece SSD ile arasında çok ciddi farklar olur mu? Sonuçta 256 MB önbelliği var.

HDD yavaş olur SSD için kaliteli almanız önemli oyun oynayacaksınız çünkü.

Biraz daha biriktirip almanız önerimdir.

HDD yavaş olur SSD için kaliteli almanız önemli oyun oynayacaksınız çünkü.
En az 1TB olması benim işimi görür. 1TB SSD'ler de ciddi pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı