650 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

OrganikBas

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda kullandığım kulaklığım kırıldığı için yeni bir kulaklık almak istiyorum.
Rahat olması, kulağımı ağrıtmaması benim için önemli. Sesi dışarıya az versin. Ayrıca önerilerinizde malzemesi kaliteli ürünler önerirseniz sevinirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, şu anda kullandığım kulaklığım kırıldığı için yeni bir kulaklık almak istiyorum.
Rahat olması, kulağımı ağrıtmaması benim için önemli. Sesi dışarıya az versin. Ayrıca önerilerinizde malzemesi kaliteli ürünler önerirseniz sevinirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Kulakiçi mi kulakdışı mı?

Kulak içi ve kulak üstü olarak ayrı ayrı öneri yapabilir misiniz? Metro ve otobüste kullanacağım daha çok.

Eger kulağını tam kaplamayacak bir kulaklık arıyorsaniz belki olabilir ama ben tercih etmem. Anker kulağı tam kapatıyor, kışın da işinize yarar.

Son düzenleme:
Birkaç gün daha takip ederseniz bu kulaklık 650 civarına düşebilir, bir ara Amazon Prime ile 500TL'ye bile düşmüştü ve daha 2gün önce tekrar 650TL'ye düşmüş.

Kulak içi ve kulak üstü olarak ayrı ayrı öneri yapabilir misiniz? Metro ve otobüste kullanacağım daha çok.
Anker bu bütçede kulak üstü için alınabilecek en iyi kulaklık şuanda.

Taotronics ise çok iyi bir marka ve attığım kulaklıkta IP8X (su altında bile kullanabilme), dışa ses vermeme, 4 mikrofon 2*2, sade ve şık görüntü gibi özellikleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı